TRISWIM kosmetyki neutralizujące chlor

Polskie Parki Rozrywki – zgłoszenia do edycji 2015

iplywamy 10:36

Polskie Parki Rozrywki – zgłoszenia do edycji 2015

Polskie Parki Rozrywki - zgłoszenia do edycji 2015

Szanowni Państwo,

Miło nam podać do wiadomości, że jak zawsze w pierwszy dzień wiosny – 21 marca 2015 r. ukaże się kolejna edycja cyklicznego przewodnika-informatora “Polskie Parki Rozrywki”.

Informator realizowany jest we współpracy z portalem internetowym iplywamy.pl i w porozumieniu z Regionalnymi Organizacjami Turystycznymi, jako kontynuacja serii wydawnictw promujących polskie miejsca turystyki, sportu i zdrowia. Prezentacje poszczególnych parków wodnych, zgrupowanych według regionów, poprzedzone są każdorazowo informacjami o miejscowościach, na terenie których się znajdują.

Wydawnictwo dystrybuowane jest za pośrednictwem Regionalnych Organizacji Turystycznych podczas największych targów i imprez turystycznych oraz w punktach IT na terenie całego kraju. Informator w wersji elektronicznej dostępny jest również w formie bezpłatnego e-booka na portalu internetowym iplywamy.pl.

Zapraszamy do umieszczenia szerszej prezentacji Państwa obiektów w Informatorze na rok 2015.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 25 stycznia 2015 r.

Prosimy o zwrotną, wiążącą informację o podjętej przez Państwo decyzji.

Zbigniew Franczukowski
Prezes “Press-Forum”
tel. 601-166-545

„Press-Forum” od 2000 roku jest wydawcą szeregu publikacji promujących zdrowy tryb życia, odnowę biologiczną i polskie miejsca zdrowia. Współpracujemy z: Polską Organizacją Turystyczną, Izbą Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego, Stowarzyszeniem Unia Uzdrowisk Polskich, Stowarzyszeniem Gmin Uzdrowiskowych RP, Izbą Gospodarczą „Uzdrowiska Polskie”, Krajową Izbą Gospodarczą „Przemysł Rozlewniczy”, Narodowym Funduszem Zdrowia.

Pin It

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *