Praca w Termach Cieplickich

iplywamy 08:26

 Termy Cieplickie Spółka z o.o. w Jeleniej Górze prowadzi nabór na następujące stanowisko:

– PRACOWNIK STREFY SPA –

Miejsce pracy: Termy Cieplickie

numer referencyjny P/S 02.17-01

Opis stanowiska/obowiązki:

  • Wykonywanie masaży i zabiegów z aktualnej oferty strefy SPA,
  • Obsługa recepcji (umawianie na masaże, zabiegi),
  • Udzielanie klientom wyjaśnień i pomocy w prawidłowym korzystaniu z atrakcji strefy SPA,
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami Term Cieplickich,
  • Utrzymywanie strefy w należytej czystości i porządku.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe – fizjoterapia (min. Licencjat),
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do zawodu (książeczka badań sanitarno–epidemiologicznych),
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, dyspozycyjność,
  • Odpowiedzialność, samodzielność, sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane:

  • Dodatkowe kursy z fizjoterapii bądź odnowy biologicznej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zapewniamy:

  • Pracę w nowoczesnym obiekcie,
  • Umowę o pracę,
  • Przyjemną atmosferę oraz pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do dnia 27.02.2017 roku do godz. 12.00 na adres e-mail: marketing@termycieplickie.pl.

Kandydaci zakwalifikowani do następnego etapu postępowania rekrutacyjnego zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailem o ich miejscu i terminie. W drugim etapie postępowania rekrutacyjnego należy dostarczyć oryginał CV i listu motywacyjnego z własnoręcznym podpisem oraz dodatkowo następujące dokumenty:

  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • Oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • Kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i doświadczenie zawodowe.

Oferty niespełniające wymagań formalnych, niekompletne lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane. Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy i skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.

Źródło: Termy Cieplickie

Jeden komentarz do “Praca w Termach Cieplickich