iplywamy 15:21

Pływalnia Powsin - basen Warszawa cennik, opinie, godziny otwarcia

 
Adres Kontakt Godziny otwarcia Orientacyjne ceny biletów Akceptowane Systemy
02-973 Warszawa
ul. Maślaków 1
Zobacz na mapie
Tel. (22)6484811

10:00-18:00

Pływalnia Powsin - basen Warszawa cennik, opinie, godziny otwarcia, 4.1 out of 5 based on 10 ratings

normalny 15pln
ulgowy 8pln

Pływalnia Powsin - basen Warszawa cennik, opinie, godziny otwarcia, 4.1 out of 5 based on 10 ratings
Brak
Adres
02-973 Warszawa
ul. Maślaków 1
Zobacz na mapie
Kontakt
Tel. (22)6484811
Godziny otwarcia

10:00-18:00

Pływalnia Powsin - basen Warszawa cennik, opinie, godziny otwarcia, 4.1 out of 5 based on 10 ratings
Orientacyjne ceny biletów

normalny 15pln
ulgowy 8pln

Pływalnia Powsin - basen Warszawa cennik, opinie, godziny otwarcia, 4.1 out of 5 based on 10 ratings
Akceptowane Systemy
Brak
  • Basen dla dzieci
  • Basen kryty
  • Basen otwarty
  • Basen sportowy
  • Basen termalny
  • Gabinet masażu
  • Grota solna
  • Jacuzzi
  • Park wodny
  • Sauna/łaźnia
  • Siłownia/fitness
  • Solarium
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych
  • Zjeżdżalnia

Basen w Parku Kultury w Powsinie (basen Maślaków Warszawa Ursynów) ma wymiary 25m x 12,5 m i głębokość od 1,0m – 1,90 m. Dla dzieci do dyspozycji jest brodzik o wymiarach 16,5m x 8,7 m.

W ostatnich latach przeprowadzono prace modernizacyjne, polegające na wyremontowaniu szatni i toalet, wymieniono pokrycie niecki i boków basenu oraz brodzika. Woda z własnego ujęcia, automatycznie uzdatniana i podgrzewana.

Na terenie Parku Kultury w Powsinie znajdują się również korty, kręgielnia, bilard, siłownia, solarium, sauna, ogród dla dzieci, boiska oraz istnieje możliwość skorzystania z masażu. Funkcjonuje tu również wypożyczalnia sprzętu sportowego i rekreacyjnego.

Basen – Cennik:   

Bilet normalny 15,00 zł

Bilet ulgowy* 8,00 zł

Bilet grupowy* 5,00 zł

Leżak** 5,00 zł

Leżak** /emeryci i renciści/ 4,00 zł

Dzieci do lat 4-ech korzystają z pływalni bezpłatnie

*Zasady korzystania z biletów ulgowych

**Opłata za wypożyczenie

I. Bilet ulgowy

1. Do korzystania z biletów ulgowych (za okazaniem ważnej legitymacji); uprawnieni są: emeryci, renciści, dzieci i młodzież do ukończenia 18 roku życia oraz studenci.

II. Bilet grupowy

1. Do korzystania z biletów grupowych uprawnione są dzieci i młodzież – na podstawie pisemnego wystąpienia organizatora, potwierdzonego pieczątką firmową – wraz z opiekunami (1 opiekun na 9 uczestników). Grupa musi liczyć minimum 10 osób.

2. Z biletów grupowych można korzystać jedynie w dni powszednie.

III. Karta Warszawiaka i Karta Młodego Warszawiaka

1.W dni powszednie  od godziny 16:00 osoby posiadające Kartę Warszawiaka i Kartę Młodego Warszawiaka mają możliwość zakupu biletu wstępu na basen w cenie 6 zł ( bilet ważny do zamknięcia basenu w dniu zakupu).

Źródło:http://www.parkpowsin.plPływalnia Powsin - basen Warszawa cennik, opinie, godziny otwarcia, 4.1 out of 5 based on 10 ratings

Aktualności z kanału Facebook

  • 26.06.2019

    Wakacje rozpoczęte bajkową zabawą z Teatr Kultureska Do zobaczenia ponownie w lipcu !

  • 26.06.2019

    Miejski Serwis Rowerowy działa dzis i jutro, zapraszamy do Park Kultury w Powsinie do przeglądu rowerów 🚲 lokalizacja - przy Dębie Hetmanie,

  • 26.06.2019

    Bawimy się z Teatr Kultureska

GD Star Rating
loading...
Pływalnia Powsin - basen Warszawa cennik, opinie, godziny otwarcia, 4.1 out of 5 based on 10 ratings
 

6 komentarze(y) do “Pływalnia Powsin – basen Warszawa cennik, opinie, godziny otwarcia

  1. Prawidłowa higiena na basenie
  2. Wybrałem się tam dziś z 2 kolegami , byłem po raz pierwszy . Basen jest dobrej jakości ( duża powierzchnia , woda nie nadmiernie zimna) Jedynym minusem jest brak szafek

  3. Zdecydowanie polecam basen w Powsinie.
    Jest to jeden z najlepszych wakacyjnych, odkrytych basenów w Warszawie.
    Przepięknie położony w otoczeniu świerków, sosen i brzóz. Latem jest to cudowne miejsce na upalne dni i nie tylko .
    Można wypocząć od zgiełku miasta w zaciszu drzew.
    Ponadto przemiła obsługa, która o dba o dobrą i miłą atmosferę oraz o bezpieczeństwo wypoczywających tam osób.
    Pan kierownik pilnuje porządku, nie wolno palić, ani spożywać alkoholu na terenie obiektu.
    Ratownicy dbają o bezpieczną kąpiel w basenie, bo o wypadek nie trudno.
    Jest super. :) Jest to idealne miejsce na spędzenie słonecznego dnia.
    Danusia i Ania – stałe bywalczynie

  4. Zdecydowanie nie polecam basenu w Powsinie z kilku powodów. Po pierwsze, woda jest przeraźliwie zimna – nawet w basenie dla dzieci. Basen jest umiejscowiony pomiędzy drzewami, co już powoduje, że woda nie ma mozliwości się nagrzać. Dodatkowo woda, którą napełniany jest basen to woda z wodociągu (czyli z podziemnego zimnego źródła), która jest po prostu zimna sama z siebie. Jak ktoś mówi, że woda w Powsinie jest ciepła, to oznacza, że nikt jej nie wymieniał od dłuższego czasu i jest BRUDNA.
    Dzisiaj rano poszedłem tam z rodziną. Za wstęp zapłaciłem 38 zł. Na tabliczce przed basenem była informacja, że woda w basenie ma 19 stopni. Gdy wszedłem do wody nie poczułem stóp. Woda była lodowata. Poprosłem zatem o zwrot pieniędzy (byłem tam zaledwie 15min i nawet z toalety nie skoryzstałem) ponieważ dzieci nie będą się kąpać wlodowatej wodzie. Oczywiście nikt pieniędzy mi nie zwróci, bo jest informacja odnośnie temperatury wody. Kazałem zatem zmierzyć przy mnie temperaturę wody. Okazało się, że woda w basenie dla dzieci ma zaledwie 17 stopni. Panowie siedzą i kasują ludzi przed wejściem a okazuje się, że do wody nie można wejść. Zanzaczam, że byłem tam bardzo krótko i to nie jakieś moje widzimisie. Ja rozumiem, że to jest basen otwarty i może noc była zimna, ale jeżeli przed wejściem byłoby napisane, że woda ma 17 stopni, to na 100% bym nie zapłacił. Najgorsza sprawa, to tamtejszy bardzo nieprzyjemny kierownik basenu, który nie zwrócił nam pieniędzy. Kłócił się z nami dając przykłady, że niektórym ludziom nawet temperatura 15 stopni nie przeszkadza. Siedzę tu teraz i piszę opinię w ramach szczątkowych praw jakie mam. A wystarczyło jakby ktoś poczuł się do odpowiedzialności i zwrócił mi pieniądze. Chodzi o zasadę, a nie o te 38 PLN. PANIE KIEROWNIKU BASEU W POWSINIE: dzisiaj w taki sposób biznesu się już nie prowadzi!!!!!!!!

  5. To chyba najlepszy basen odkryty w Warszawie. Pieknie polozony w lesie iglastym, pod sosnami i swierkami , w rezerwacie przyrody obok Lasku Kabackiego-unikat. Jak czytam zle opinie to zastanawiam sie dlaczego. Przemila i przesympatyczna obsługa m. inn. ratowników, którzy pilnuja bardzo porządku. Nie wolno tam palic ani spozywac alkoholu. Woda ciepla i czysta. Mozna sie rozłożyc na kocyku na trawce na swiezym powietrzu. Własnie basen ruszył 5 czerwca 2014. W weeken bylo super-prawdziwe lato. Wstep dorosli 15pln, dzieci 8pln/os. W obecnej chwili jak mialabym polecic jakikolwiek basen odkryty(bo teraz na kryty o tej porze to sie nie chodzi)-to tylko ten. Zaden inny. Nie zgadzam sie ze złymi opiniami. Ratownicy na prawde strzegą porządku i w ramach bezpieczenstwa zaraz zwracają uwage, bo ludzie nie myslą i sa nierozważni a o wypadek nie trudno. Choc goscie czesto nie zdają sobie z tego sprawy…Polecam! Mama Joasi W.(dziecko niepełnosprawne) stała bywalczyni. Kazdy znajdzie cos dla siebie. Jest basen dla dorosłych i dla dzieci, czyste przebieralnie, toalety i prysznice. Czynny czerwiec lipiec sierpien codziennie od 10 do 18.

  6. Wczoraj byłam z córką, polecam i na opalanie i na kąpanie – zwłaszcza z małym dzieckiem – z Ursynowa na rowerku można przyjechać – bardzo blisko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *