Pływalnia Kryta - basen Ryki

 
Adres Kontakt Godziny otwarcia Orientacyjne ceny biletów Akceptowane Systemy
08-500 Ryki
ul. Janiszewska 2
Zobacz na mapie
Tel. (81)8655555

pn-nd 07:00-21:00

Pływalnia Kryta - basen Ryki, 3.8 out of 5 based on 32 ratings

normalny od 9pln
ulgowy od 7pln

Pływalnia Kryta - basen Ryki, 3.8 out of 5 based on 32 ratings
 • Fit Profit
 • Multisport
Adres
08-500 Ryki
ul. Janiszewska 2
Zobacz na mapie
Kontakt
Tel. (81)8655555
Godziny otwarcia

pn-nd 07:00-21:00

Pływalnia Kryta - basen Ryki, 3.8 out of 5 based on 32 ratings
Orientacyjne ceny biletów

normalny od 9pln
ulgowy od 7pln

Pływalnia Kryta - basen Ryki, 3.8 out of 5 based on 32 ratings
Akceptowane Systemy
 • Fit Profit
 • Multisport
 • Basen dla dzieci
 • Basen kryty
 • Basen otwarty
 • Basen sportowy
 • Basen termalny
 • Gabinet masażu
 • Grota solna
 • Jacuzzi
 • Park wodny
 • Sauna/łaźnia
 • Siłownia/fitness
 • Solarium
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych
 • Zjeżdżalnia

Pływalnia Powiatowa w Rykach (basen Janiszewska Ryki) oferuje:

 • basen sportowy o wymiarach 25m x 12,5m i głębokości od 1,2m do 1,8m
 • basen do nauki pływania z częścią rekreacyjną (masaże podwodne, masażer karku)
 • zjeżdżalnia rurowa z efektami multimedialnymi o długości 90m z lądowiskiem
 • brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią typu Słonik
 • dwie wanny hydromasażu

Ponadto na terenie basenu:

 • nauka pływania (zajęcia indywidualne i grupowe)
 • aqua aerobic
 • gimnastyka w wodzie

Basen otwarto w 2013 roku.

Źródło:http://www.plywalniarycka.pl

 Dane teleadresowe Basenu w Rykach w Twoim telefonie!
 Zeskanuj QR Kod swoim smartfonem i zapisz basen w kontaktach.
 Bezpłatne aplikacje do odczytu kodów znajdziesz w Google Play.

 

 

 

 

Pływalnia Kryta - basen Ryki, 3.8 out of 5 based on 32 ratings

Aktualności z kanału Facebook

 • 25.04.2017
  Wartościowe nagrody, słodkości i super zabawa – tak w skrócie wyglądały obchody IV urodzin uruchomienia Pływalni Powiatowej w Rykach.
20 kwietnia 2017 roku minęły cztery lata funkcjonowania pływalni, w 2013 roku około godziny 10:00 pierwszy klient przekroczył bramkę kasową, pływalnia stanęła dla wszystkich zainteresowanych otworem. Świętowanie naszych czwartych urodzin rozpoczęliśmy od samego rana – w sobotę 22 kwietnia 2017 r. czekały na wszystkich słodycze i świąteczny wystrój – hol został przepięknie udekorowany balonikami.
Główną część obchodów rozpoczęliśmy o godzinie 14:00 blokiem gier i zabaw dla małych, dużych i tych trochę starszych. Pierwszą konkurencją już tradycyjnie był zjazd na rurze - konkurencja o bardzo prostych zasadach - wygrywał ten kto pokonał naszą stu metrową rurę najszybciej. W zabawie wzięły udział 33 osoby, najlepszą z dziewcząt okazała się Ola Opalińska z czasem zjazdu 20:38 s, zaś z chłopców Karol Ługowski (czas 20:16).
Drugą konkurencją był slalom podwodny z uwolnieniem księżniczki – konkurencja dla umiejących pływać rozgrywana na basenie pływackim. Konkurencja polegała na pokonaniu 25 m toru przeszkód (pokonanie deski gorą, nurkowanie przez 4 koła hula-hop, przepłynięcie przez koło ratunkowe), wyłowienie kluczyka do kajdanek oraz uwolnieniu księżniczki przypiętej do pochwytu. Zaszczyt bycia „pierwszą księżniczką” przypadł Julii Błonce, kolejnymi księżniczkami lub książętami były osoby, które ukończyły konkurencję. Do rywalizacji przystąpiły 33 osoby, najszybciej z zadaniem zmierzyła się Zuzanna Kurek (czas 53:75 s) oraz Szymon Pryjomski (47:07 s).
Trzecia konkurencja pn. Rowerek, była rozgrywana również na dużym basenie, jednakże mogli w niej uczestniczyć osoby nie umiejące pływać – do pomocy zaangażowano pomoce do nauki pływania: makarony i deski. Konkurencja polegała na umieszczeniu między nogami makaronu (przysłowiowego rowerka), pochwycenia przed sobą deski, na której ustawiony był kubeczek wypełniony po brzegi wodą z piłeczką do tenisa stołowego. Zadanie polegało na „przejechaniu” 25 m basenu pływackiego w wyprostowanej pozycji tylko przy użyciu mięśni nóg. W zabawie wzięło udział 39 osób, sprinterami tej konkurencji byli: Kurek Antonina (czas 47:10 s) oraz Bogusz Maciej (czas 52:22).
Czwarta konkurencja skierowana była do rodzin i polegała na jak najszybszym przeciągnięciu dziecka przez cały basen pływacki za pomocą rzutki ratowniczej. Konkurencja bardzo wesoła, okazało się, że wiele dzieci ma nowych wujków i nowe ciocie . Najlepszym duetem okazali się Maciej Grzelak z tatą Mariuszem.
Również najmłodsi mogli się z nami bawić podczas urodzin, dla nich Łukasz Joński przygotował zabawy „nosi woda”, wyławianie kółek oraz zajęcia rekreacyjne: przy piosenkach „głowa, ramiona, kolana, pięty”, „Jedzie pociąg z daleka”, oraz wierszyku połączonym z pokazywaniem poszczególnych ruchów rękami.
Blok gier i zabaw zakończyliśmy pokazowym aqua fitnessem nie tylko dla Pań, do ćwiczeń i odrobiny wysiłku zachęcał nasz instruktor Łukasz.
Zabawa na hali basenowej zakończyła się parę minut po 16:00, wszyscy zmęczeni ale jednocześnie zadowoleni udali się do szatni celem przebrania. Ale już przy wyjściu na wszystkich czekała kolejna niespodzianka - pod sufitem wisiały dziesiątki balonów napełnionych helem, do których przyczepione były małe karteczki. Każdy, kto znalazł tam symbol nagrody mógł otrzymać drobny upominek: kubek, smycz, długopis lub inny drobny gadżet. Co niektórzy – Ci sprytniejsi – próbowali wcześniej zajrzeć do karteczek, aby otrzymać jakiś wymarzony gadżet.
Parę minut po 16:30 przystąpiliśmy do dekorowania zwycięzców konkurencji basenowych – otrzymali oni nasze firmowe kubki. Jednak kulminacyjnym punktem IV obchodów uruchomienia pływalni było losowanie wartościowych nagród o wartości w sumie ponad dwa tysiące złotych ufundowanych przez organizatorów i sponsorów: Zarząd Powiatu w Rykach, Spółdzielnię Mleczarską Ryki, FARBY WAROWNY Piotr Warowny, Fermę Drobiu Ryki Szewczyk & Błachnio, BGŻ PNB Paribas, Vollmer Basen Serwis, TRANSFON Krzysztof Pawłowski – przedstawiciela sieci PLAY, Agencję Reklamową FIGARO.
Losowania dokonali: Starosta Rycki Stanisław Jagiełło, Arkadiusz Dąbrowski – Dyrektor Pływalni Powiatowej w Rykach, przedstawiciele sponsorów: Marzena Błaszczuk (BGŻ PNB Paribas), Anna i Krzysztof Pawłowski (sieć PLAY), Katarzyna Wiśniewska (Pracownia Tortów Artystycznych SWETT). Ta część obchodów była chyba najbardziej spektakularna, główne nagrody wylosowali: Julia Błonka, Michał Kubak – hulajnogi; Ignacy Kaczmarczyk, Antonina Kurek, Mikołaj Trych, Zuzanna Kurek, Alkes Osial, Patrycja Opalińska - zestawy sportowe: torba, ręcznik, bidon z trytonu; Gabriela Sikora, Kaczmarczyk Ksawery, Bartek Kubak, Michalina Ryciak, Alicja Pryjomska, Maciej Grzelak, Aleksandra Opalińska, Kacper Szczotka, Zuzanna Maciak, Patryk Ziemkowski – karnety wielofunkcyjne o wartości 100 zł, Natalia Stańczak, Anna Pastuszka, Martyna Szymańska, Krzysztof Szarek, Mateusz Błoński, Kuba Zduniak – piłki, ponadto jeszcze 17 szczęśliwcom udało się wygrać power banki, zestawy klocków, kubki pływalni oraz piłki plażowe.
Na koniec wszystkich poczęstowaliśmy słodką niespodzianką – mufinkami sponsorowanymi i wykonami przez Panią Kasię z Pracowni Tortów Artystycznych SWEET z Ryk, zaserwowanymi na pięknej paterze, którą zwieńczył torcik i cztery świeczki – symbolizujące nasze 4 lata. Okolicznościowe wystąpienia Dyrektora Pływalni i Starosty Ryckiego przybliżyły wydarzenia odbyte podczas ostatniego roku funkcjonowania obiektu, obfitowały w podziękowania dla wszystkich klientów, pracowników, sponsorów i zawierały życzenia częstszego spotykania się na co dzień na tym nowoczesnym i przyjaznym obiekcie.
Uroczystości rocznicowe zakończyliśmy około 17:30. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i zaangażowanie w organizację imprezy.
Dla nieobecnych przygotowaliśmy fotorelację.
  4 rocznica uruchomienia pływalni

  Wartościowe nagrody, słodkości i super zabawa – tak w skrócie wyglądały obchody IV urodzin uruchomienia Pływalni Powiatowej w Rykach. 20 kwietnia 2017 roku minęły cztery lata funkcjonowania pływalni, w 2013 roku około godziny 10:00 pierwszy klient przekroczył bramkę kasową, pływalnia stanęła dla wszystkich zainteresowanych otworem. Świętowanie…

 • 21.04.2017
  Timeline Photos

  IV urodziny pływalni już jutro. Nagrody czekają :-)

  Komentarze

  • Poprosze kubek :):):):)

   Daniel Celej
 • 14.04.2017
  Timeline Photos

GD Star Rating
loading...
Pływalnia Kryta - basen Ryki, 3.8 out of 5 based on 32 ratings
 

39 komentarze(y) do “Pływalnia Kryta – basen Ryki

  • A która rekalama zawiera informację o „niewygodnych” aspektach korzystania z danego produktu lub usługi? Reklama batonika nie pokazuje, żeby wyrzucać papierek po batonie do kosza – przecież to oczywiste. Nie dla wszystkich?

   W ogóle nie rozumiem tej afery czepkowej. Czy któryś z pływaków chciałby złapać pęczek włosów na twarz? Czy nie wywołuje to u was odruchu wymiotnego? Gdybym ja złapał jakieś kłaki na twarz w trakcie pływania, to obiecuję – narzygam do basenu.

 1. To jakaś kpina , jestem łysy a Pan ratownik kazał mi kupić czepek w nowym automacie do czepkow. Nie chodzi o te 5 złoty ale o sam fakt i logikę . Z basenu nieskorzystałem

  • Popieram akcję „każdy w czepku”. Ratownicy będą mogli wtedy odróżniać głowy od kolan ;) A tak serio – to na pewno poprawia bezpieczeństwo.

  • Tak na logikę, to pewnie masz rację. Ale wymóg, to wymóg. Nigdzie nie jest napisane, że łysi są zwolnieni z używania czepków. Ratownik woli ci zwrócić uwagę, niż później wysłuchiwać reprymendy od szefostwa. Choć na mój gust, to dużo bardziej szkodliwe od łysych bez czepków są panie, które wprawdzie mają czepki na głowach, ale połowa ich długich włosów spod tych czepków wystaje.

 2. A ja w tą niedzielę 17 luty 2014 r. nie byłem zadowolony to kpiny z klienta basen otwarto o 7.00 a to dlatego że zaspał konserwator jakiś Andrzej (człowieku pracuj a nie śpij)…a wiem to od człowieka który wieszał mi kurtkę.

  • Przecież każdy wie, że basen czynny jest w godzinach od 7 do 21. O co te pretensje? Pan od wieszania kurtek nie jest pracownikiem pływalni i raczej nie pytałbym go o nic… on nie jest od informowania tylko od wieszania kurtek.

  • No to wszystko się zgadza – pływalnia otwierana jest o godz. 7.00, czyli nikt nie zaspał. A pan od wieszania kurtek – jak go nazwałeś- niech nie będzie taki rozgadany, bo będzie wieszał kurtki w domu.

 3. Byłem tu dziś pierwszy raz i…napewno będę wpadał częściej. Bardzo fajna pływalnia polecam wszystkim no i cena ok.

 4. Witam,
  na pływalnie wpadam często i muszę przyznać, iż jest tam bardzo miła ekipa ratowników i ratowniczka – pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>