TRISWIM kosmetyki neutralizujące chlor

Wakacyjne gadżety na plażę i nie tylko

iplywamy 11:26

Wakacyjne gadżety na plażę i nie tylko

Wakacyjne gadżety na plażę i nie tylko

Wakacyjne gadżety na plażę i nie tylko

Wakacje to czas wycieczek, podróżowania i wypoczynku. Warto pomyśleć o ciekawych i praktycznych akcesoriach, które przydadzą się podczas plażowania czy innych rozrywek. Poniżej znajdziecie kilka interesujących pomysłów.

Wybierając się na wakacje warto wyposażyć się w różnego rodzaju akcesoria oraz gadżety, które mogą przydać się podczas pieszych wycieczek czy plażowania. W sklepach znajdziemy ogromny wybór tego rodzaju przedmiotów. Możemy postawić na kolorowe zabawne akcesoria, które z pewnością przykują uwagę innych turystów. Takiego rodzaju produkty to również idealny prezent dla kogoś, kto obchodzi np. urodziny w czasie wakacji. Różnego rodzaju gadżety możemy znaleźć w sklepach internetowych, które oferują ogromny wybór kolorowych i zabawnych produktów. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie oraz swoich bliskich.

Akcesoria i gadżety na plażę

Na plażę warto zabrać ze sobą koc oraz ręczniki, na których będziemy mogli wygodnie się ułożyć. Jeśli jednak lubimy nietypowe przedmioty możemy zdecydować się na specjalny koc, który skonstruowany jest w taki sposób, że nie pozostaje nam nim piach. Przypomina on sitko – piach przelatuje przez małe dziurki i dzięki temu na kocu nie pozostaje piach. Warto również wyposażyć się w ręcznik szybkoschnący. Z łatwością zabierzemy go z powrotem z plaży. W ostatnim czasie bardzo popularne stały się również koce i ręczniki w kształcie różnych produktów spożywczych, np. pizza, arbuz czy w kształcie pączka. To świetny pomysł na prezent.

Popularne są także różnego rodzaju kolorowe i zabawne materace. Bardzo praktycznym gadżetem jest dmuchany leżak, który po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca. Możemy zabrać go właściwie wszędzie. Świetnie sprawdza się na plaży czy nad jeziorem. Podobną funkcję spełnią również pompowane fotele. Jeśli chodzi o pływające materace bardzo ciekawym pomysłem są pływające bary, w których możemy umieścić kolorowe napoje oraz drinki. To idealne rozwiązanie do basenu. Niezwykle popularne w ostatnim czasie stały się pływające materace w kształcie zwierząt, a szczególnie flamingów. W sklepach możemy znaleźć różne wielkości i rodzaje takich gadżetów.

Gadżety podróżnicze

Jeśli wybieramy się w dalszą podróż samochodem lub samolotem możemy wyposażyć się w niektóre akcesoria oraz gadżety, które umilą nam podróżowanie. Niezbędny może okazać się poręczny powerbank, który będziemy mogli umieścić w kieszeni czy torbie. Warto również pomyśleć o specjalnym stojaku na tablet, by móc go umieścić wygodnie w samochodzie czy postawić na stoliku w samolocie.

Ciekawym gadżetem jest elektryczne krzesiwo. Dzięki takiemu sprzętowi z łatwości rozpalimy ognisko czy grilla w każdym miejscu. Również przydatna może okazać się przenośna latarnia. To nic innego jak latarka, która ma funkcje rozłożenia światła na trzy części. Dzięki stojakowi możemy umieścić ją w dowolnym miejscu na stole czy ziemi. To idealne rozwiązanie jeśli wybieramy się pod namiot. Nie zapomnijmy również o termicznej torbie, która będzie utrzymywała odpowiednią temperaturę poszczególnych produktów, które zabierzemy na plażę czy piknik.

Więcej informacji
Artykuł przygotowany przez Ministerstwo Gadżetów dostępne na stronie www.ministerstwogadzetow.com – gadżety i prezenty.
Pin It

3 thoughts on “Wakacyjne gadżety na plażę i nie tylko

  1. Ososbiście współczuję tym wszystkim rodzicom którzy targają na plażę cały ten zestaw tobołów. Parawany, koce, leżaki, torba z jedzeniem, zabawki dla dzieci itd. Jak widzę taką karawanę to żal mi się ich robi :) zwłaszcza jeśli do plaży trzeba dojść i nie jest pod nosem przy samym parkingu. Najlepiej to wykombinować gdzieś jakiś wózeczek i wszystko to ciągnąć na kółkach zamiast na plecach. Pewnie takie wynalazki ktoś robi a jak nie to jest okazja na biznes :)

  2. Ja polecam zabrać na plażę pampersa. Można zawinąć w niego kosztowności i lecieć się kąpać :) nikt nie ruszy haha

  3. Polacy o chyba z gadżetów na plażę to uwielbiają parawany… rozumiem że chronią się od wiatru, ale niektórzy przeginają z tym grodzeniem….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *