123 Pływamy - Szkoła Pływania Warszawa

 
Adres Kontakt Gdzie działamy?
00-102 Warszawa
ul. Marszałkowska 111a/56
Tel. 539112233
Dowolna warszawska pływalnia.
Adres
00-102 Warszawa
ul. Marszałkowska 111a/56
Kontakt
Tel. 539112233
Gdzie działamy?
Dowolna warszawska pływalnia.
 • Aqua fitnes
 • Dla dorosłych
 • Dla dzieci
 • Dla kobiet w ciąży
 • Dla młodzieży
 • Dla niemowląt
 • Dla seniorów
 • Kursy ratownicze
 • Przygotowanie do egz. na AWF

Nazywam się Jacek Wójcik, od ponad 30 lat związany jestem z pływaniem.  Uprawiam również kitesurfing i wakeboarding.

Posiadam długie doświadczenie trenerskie które w połączeniu z moją pasją do wody musiało zaowocować SZKOŁĄ PŁYWANIA.
Indywidualne podejście do każdego kursanta, skutkuje dużym progresem umiejętności. Za tym idzie większa motywacja do dalszej nauki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz pomocy kilku prostych przyrządów trenerskich, kursant szybciej zaczyna „czuć wodę” i robi większe postępy, skracając znacznie proces nauki poszczególnych styli pływackich.

Jeśli chcesz dokonać „milowego skoku” w pływaniu – to teraz zrobisz to ze mną raz, dwa, trzy,

Zapraszam Serdecznie.

123 Pływamy - Szkoła Pływania Warszawa, 4.7 out of 5 based on 7 ratings

Aktualności z kanału Facebook

 • 16.02.2019

  Chciałbym Wam przypomnieć sylwetkę Mateszua Maliny - naszego rekordzisty, możecie przeczytać co napisał dla nas na naszym blogu: http://123plywamy.pl/mateusz-matt-malina-wielokrotny-mistrz-rekordzista-swiata-we-freedivingu-dlaczego-plywamy-123/

 • 16.02.2019

  Zajęcia w naszej szkole to nie tylko żmudne powtarzanie podobnych ćwiczeń, staramy się urozmaicić lekcję tak by kursant przy okazji nauki miał też dobrą zabawę...

 • 16.02.2019

  Kolejne zajęcia nauki pływania od podstaw. Dziewczyny z lekcji na lekcję coraz lepiej sobie radzą, a poranna pora umożliwia szlifowanie niektórych elementów techniki w małym basenie z ciepłą (32C) i płytką wodą. Trener Mateusz wszystko cierpliwie tłumaczy i pokazuje, nic nie umknie jego doświadczonemu oku...…

GD Star Rating
loading...
123 Pływamy - Szkoła Pływania Warszawa, 4.7 out of 5 based on 7 ratings
 

3 komentarze do “123 Pływamy – Szkoła Pływania Warszawa

 1. Prawidłowa higiena na basenie
 2. Nawet stary koń może się nauczyć pływać… lub chociaż poprawić swoją umiejętność utrzymywania się na powierzchni. Wiem to z autopsji :)
  Nie zawsze jest łatwo, a wszelkie wpadki wprawiają mnie w rozbawienie jak pokracznie mi idzie… Zawsze jednak w końcu się udaje dojść, co źle robię i to poprawić.

  Dzięki dosłownie kilku lekcjom z Jackiem i jego sprzętem (tak, tak, ma taki fajny worek ze skarbami) idzie mi znacząco lepiej – znaczy już się nie męczę po jednym basenie i mogę pływać i pływać. Co ważne – wyczekuję kolejnych zajęć i kolejnych wyzwań. Bo ciągle jest tak, że Jacek wyciąga coś nowego. Człowiek myślał, że już jest na szycie, a i tak się okazuje, że to był tylko pagórek, że jeszcze trzeba się namachać :)

  Jednym słowem: polecam. Dwoma? Gorąco polecam :)
  zgibek

 3. Najlepszy instruktor. Wreszcie nauczyłem się pływać. Pływa razem z kursantem i dokładnie wszystko wyłapuje i poprawia. Ma duży zapas sprzętu, więc jak czegoś na basenie nie ma, to Jacek i tak to ma. Do tego jest bardzo sympatyczny i przyjacielski. Zdecydowanie polecam! A ja wracam teraz do Jacka na doskonalenie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *