HumanSport - Active Life Style

 
Adres Kontakt Gdzie działamy?
43-430 Skoczów
ul. Mickiewicza 21D
Tel. 508 076 264
Kryta Pływalnia Delfin, ul. Górecka 2A, Skoczów
Kryta Pływalnia przy SP4, pl. Wolności 7a, Cieszyn
Kryta Pływalnia UŚ, ul. Paderewskiego 9, Cieszyn
Kryta Pływalnia Troclik, ul. Sosnkowskiego 14, Bielsko-Biała
Adres
43-430 Skoczów
ul. Mickiewicza 21D
Kontakt
Tel. 508 076 264
Gdzie działamy?
Kryta Pływalnia Delfin, ul. Górecka 2A, Skoczów
Kryta Pływalnia przy SP4, pl. Wolności 7a, Cieszyn
Kryta Pływalnia UŚ, ul. Paderewskiego 9, Cieszyn
Kryta Pływalnia Troclik, ul. Sosnkowskiego 14, Bielsko-Biała
 • Aqua fitnes
 • Dla dorosłych
 • Dla dzieci
 • Dla kobiet w ciąży
 • Dla młodzieży
 • Dla niemowląt
 • Dla seniorów
 • Kursy ratownicze
 • Przygotowanie do egz. na AWF

Szkoła pływania HumanSport oferuje naukę i doskonalenie pływania oraz różnych form ruchu w wodzie dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych, zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. System szkolenia, którym się posługujemy w pracy z dziećmi, pozwala na wykształcenie umiejętności bez względu na początkowy stopień zaawansowania.

Niewielkie i precyzyjnie dobrane grupy oraz rozpoczęcie nauki na odpowiednio dobranym poziomie wpływają na szybkość i swobodę zapamiętania nie zawsze łatwych ruchów pływackich. Zróżnicowanie w grupach przeprowadzane jest nie tylko pod względem umiejętności, ale również wieku oraz poziomu sprawności i wydolności uczestnika. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. 
Uczestnicy oprócz podejmowanych trudów i wysiłku mają również możliwość nawiązać szereg znajomości, przyjaźni oraz spędzić czas świetnie się bawiąc. Zapraszamy na nasze zajęcia.

Szczegółową ofertę można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Poza prowadzeniem szkoły pływania organizujemy już od 5-ciu lat obozy sportowe. SummerCamp to wakacyjna propozycja aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. WinterCamp natomiast to obóz zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Profesjonalne szkolenie z narciarstwa i snowboardu, dobrze dobrane miejsca i trasy narciarskie, mnóstwo zabawy i energii – tak jest na naszych WinterCamp’ach.

Zapraszamy!

Źródło: Human Sport

HumanSport - Active Life Style, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Aktualności z kanału Facebook

 • 10.12.2018

  Za nami zawody HumanSport! 🏊‍♂️🏊‍♀️🥇🥈🥉 Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w zawodach, rodzinom startujących za wspaniały doping, rodzicom za upieczone ciasta! 😋😄 Mamy nadzieję, że start w zawodach był pozytywnym doświadczeniem i będzie motywował do dalszych wysiłków na treningach! Jeszcze raz gorąco dziękujemy - za obecność, wsparcie…

 • 10.12.2018

  Zapraszamy na grudniową edycję zawodów „Już pływam!”! 🏊‍♂️🏊‍♀️🥇🥈🥉 ➡️Zawody odbędą się w niedzielę, 2 grudnia od godziny 8.30 na pływalni UŚ w Cieszynie. 🔥Gorąco zapraszamy do licznego udziału w tym wydarzeniu - gwarantujemy świetną zabawę, słodkie upominki i koszulki dla uczestników! ❗Zapisy do 27 listopada na…

 • 10.12.2018

  Tylko do 15 listopada zniżka na nasze ❄️obozy zimowe❄️: ➡️narciarsko/snowboardowy w Zakopanem⛷️🏂 oraz ➡️obóz stacjonarny Beskidy❄️✌️ - zaplanuj ferie już dziś! Na obóz w Tatrach zapraszamy dzieci, młodzież oraz całe rodziny - po codziennej dawce jazdy na stoku nie zbraknie super atrakcji: zajęcia na basenie w ośrodku,…

GD Star Rating
loading...
HumanSport - Active Life Style, 5.0 out of 5 based on 1 rating
 

Jeden komentarz do “HumanSport – Active Life Style

 1. Gorąco polecam! Naprawdę bogata oferta na obozach, bardzo dużo ciekawych zajęć. Profi relacja foto & video z każdego wyjazdu ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *