12 edycja zawodów „Już Pływam” w Cieszynie

iplywamy 09:22

12 edycja zawodów „Już Pływam” w Cieszynie

12 edycja zawodów "Już Pływam" w Cieszynie

W sobotę, 10 grudnia już po raz 12-ty na Basenie Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie spotkają się dzieci, młodzież oraz całe rodziny, aby wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu – zawodach pływackich „Już Pływam”. Jest to wydarzenie cykliczne organizowane przez szkołę pływania HumanSport, która szkoli pływaków na wszystkich poziomach zaawansowania w czterech oddziałach: w Cieszynie, Skoczowie, Bielsku-Białej oraz Krakowie.

W najbliższą sobotę o godzinie 9.00 dla wielu młodych pływaków rozpocznie się kolejne ważne wydarzenie – zawody, podczas których będą mieli oni okazję zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami.

Uczestnicy zawodów to adepci szkółek pływackich niezrzeszonych w klubach pływackich ze Śląska Cieszyńskiego i okolic. Wezmą oni udział w zawodach pływackich w odpowiednich kategoriach wiekowych – stylem dowolnym, grzbietowym oraz klasycznym na dystansie 25-ciu i 50-ciu metrów. Tak jak miało to miejsce w poprzednich edycjach i tym razem zawody zakończy sztafeta rodzinna z aktywnym udziałem rodzica bądź innego członka rodziny.

Impreza finansowana jest dzięki hojności lokalnych sponsorów oraz dzięki wsparciu i pomocy rodziców dzieci biorących udział w zawodach.

12 edycja zawodów "Już Pływam" w Cieszynie 12 edycja zawodów "Już Pływam" w Cieszynie 12 edycja zawodów "Już Pływam" w Cieszynie 12 edycja zawodów "Już Pływam" w Cieszynie

Źródło: materiały prasowe HumanSport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście + pięć =