14 urodziny Parku Wodnego w Krakowie

iplywamy 15:10

14 urodziny Parku Wodnego w Krakowie

14 urodziny Parku Wodnego w Krakowie

14 września, w hali basenowej, od godziny 13:00 dzięki brazylijskim rytmom, przeniesiemy się na plażę Copacabana. Zabawy będą się odbywały na scenie i w wodzie, w specjalnie wyznaczonych strefach dla dzieci i dorosłych, pod wodzą temperamentnych Brazylijczyków – rodem z polskiej grupy profesjonalnych animatorów AniMe.

Na wszystkich czekają wspaniałe gry, zabawy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród zaplanowanych atrakcji są: turniej wodnej siatkówki, konkurs rzutów karnych, brazylijskie zagadki, które wyłonią motywy przewodnie kolejnych zabaw. Zgromadzeni Goście będą mogli zobaczyć niezwykłe pokazy sztuki walki wywodzącej się z Brazylii o nazwie Capoeira, w wykonaniu Grupy Capoeira UNICAR Kraków. Odbędą się również pokazy tańców karaibskich takich, jak Reggaeton i gorąca samba.

Najodważniejsi będą mogli się zmierzyć w wyścigu wielorybów, czy sprawdzić swoją zwinność na tratwie przetrwania i podczas wodnego rodeo. Dzięki wodnej karecie sprawdzimy się w wielu rolach – od króla po konia zaprzęgowego. Imprezę ozdobią rozmaite balonowe kreacje. Jednym z Gości będzie tajemniczy Latający Stefano, który bardzo nie lubi wody… Wszystkich uczestników imprezy czeka moc atrakcji, wiele konkursów i zabaw, a także wielka niespodzianka!

Jak przystało na urodziny, będzie także tort, którym pojawi się w hali basenowej na zakończenie obchodów, około godziny 19:00.

Zapraszamy!

Źródło: Park Wodny Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − trzynaście =