Aktywne Mikołajki w H2Ostróg

iplywamy 10:26

Aktywne Mikołajki w H2Ostróg

Aktywne Mikołajki w H2Ostróg

Aktywnie, miło i sympatycznie amatorzy wodnych zabaw spędzali Mikołajki w raciborskim aquaparku H2Ostróg. W niedzielę, 6 grudnia na użytkowników oprócz stałych atrakcji czekały konkursy z nagrodami, mecz piłki wodnej, quiz oraz słodkości.

Aktywne Mikołajki w H2Ostróg

Blisko 800 osób odwiedziło 6 grudnia raciborski aquapark H2Ostróg. Oprócz stałych atrakcji na użytkowników czekały miłe niespodzianki. Najmłodsi mogli szkolić pływanie pod okiem wykwalifikowanego instruktora pływania oraz wziąć udział w wodnych animacjach. Nieco starsi chętnie brali udział w konkursach przygotowanych specjalnie z okazji Mikołaja. A rywalizacji było sporo, m.in. na wodnych torach przeszkód, na ślizgaczach, zawody w czarnej zjeżdżalni oraz sprawdzian wiedzy o H2Ostróg. Co najważniejsze, w konkursach nikt nie był przegrany, bowiem dla każdego uczestnika przewidziano drobny upominek.

Aktywne Mikołajki w H2Ostróg

Kto w minioną niedzielę spędzał czas w raciborskim parku wodnym, przekonał się, że Mikołajki to nie tylko atrakcje dla najmłodszych. Świetną zabawę z dodatkiem adrenaliny organizatorzy zapewnili również starszym użytkownikom, organizując mecz piłki wodnej. Chętnych do gry nie brakowało. – Wspaniała zabawa, miła atmosfera, a dziś jeszcze dodatkowe atrakcje, po prostu aquapark jest super i zawsze chętnie tu przyjeżdżam – mówi 11- letni Marcin, który ochoczo brał udział w quizie. – Mieszkamy w Lubotyniu i nieczęsto przejeżdżamy do raciborskiego aquaparku, a bardzo lubimy to miejsce. Dzisiaj postanowiliśmy zrobić sobie prezent Mikołajkowy i całą rodziną, jest na 12 osób, wybraliśmy się tutaj na odrobinę szaleństwa – przyznaje Krysia. – Bardzo podoba mi się w aquaparku, w tygodniu przychodzę tutaj na lekcje pływanie z całą klasą, a w weekendy z rodzicami. Najbardziej lubię czarną zjeżdżalnię i wiry wodne – mówi 8-letnia Ola, która w quizie wiedzy o H2Ostróg nie miała sobie równych.

Aktywne Mikołajki w H2Ostróg

Mikołajki były kolejną okazją, aby zorganizować dodatkowe atrakcje dla użytkowników H2Ostróg. – Po frekwencji oraz aktywności, widzimy, że ludzie lubią rywalizację i dobrą zabawę, bo chętnie uczestniczyli w przygotowanych przez nas konkursach. Staraliśmy się dopasować program, w taki sposób, aby każdy znalazł w nim coś odpowiedniego dla siebie i mógł miło spędzić czas. Dla najmłodszych były lekcje pływania i wodne animacje, dla tych nieco starszych różnego rodzaju wyścigi, a dla dorosłych mecz piłki wodnej. W końcu Mikołajki to dzień, w którym każdy, choć na chwilę może poczuć się dzieckiem, a liczy się przede wszystkim dobra zabawa i taką myślę zapewniliśmy dziś naszym użytkownikom – podsumowuje Marcin Polowczyk, inspektor ds. sportu i organizacji imprez rekreacyjno-sportowych w OSiR Racibórz.

Aktywne Mikołajki w H2Ostróg Aktywne Mikołajki w H2Ostróg

Aktywne Mikołajki w H2Ostróg

***

Autor: Justyna Korzeniak, Adventure Media

***
H2Ostróg:

Aquapark H2Ostróg to nowoczesny park wodny, usytuowany w Raciborzu, przy ul. Zamkowej 4. Inwestorem jest Miasto Racibórz. Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Racibórz to miasto położone w woj. śląskim, tuż przy granicy z Czechami. Swoje siedziby i zakłady produkcyjne mają tu takie firmy jak: RAFAKO S.A., SGL Carbon Polska, Henkel, Mieszko S.A., Eko-Okna, ENSOL, Sunex S.A. Jest centralnym miastem powiatu raciborskiego, w skład którego wchodzą miasta Kuźnia Raciborska i Krzanowice oraz gminy Pietrowice Wielkie, Kornowac, Rudnik, Nędza i Krzyżanowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × dwa =