Aktywne Święto Niepodległości w H2Ostróg – Racibórz

iplywamy 13:39

Aktywne Święto Niepodległości w H2Ostróg – Racibórz

Aktywne Święto Niepodległości w H2Ostróg - Racibórz

We wtorek, 11 listopada w aquaparku H2Ostróg szykuje się prawdziwa gratka dla miłośników wodnych zabaw. Odbędą się animacje, lekcje pływania i wyścigi na ślizgaczach, zjeżdżalniach oraz torze przeszkód. Atrakcje organizowane są bezpłatnie dla użytkowników, którzy w tym czasie wykupią bilet wstępu.

Aktywne Święto Niepodległości w H2Ostróg

Przed wieloma z nas kolejny długi weekend, bowiem we wtorek, 11 listopada przypada kolejny dzień wolny od pracy. Jednak w tym dniu aquapark H2Ostróg będzie czynny, mało tego, dostępnych będzie sporo wodnych atrakcji dla użytkowników, którzy w tym dniu odwiedzą raciborską pływalnię. Od godziny10.00 rozpoczynają się wyścigi na m.in.: ślizgaczach, następnie dmuchanym torze przeszkód oraz zjeżdżalni. W południe odbędą się lekcje nauki pływania oraz gry i zabawy z animatorem. Po południu ponownie ruszą wodne konkursy z upominkami. Aktywne Święto Niepodległości zakończy wyścig łączny. Osoby, które wezmą w nim udział będą miały do pokonania ślizgacze na 50 metrów oraz dwa tory przeszkód. Dla wszystkich uczestniczących w zabawach przygotowano słodkości, a dla zwycięzców poszczególnych konkurencji upominki. Aby wziąć udział w wybranych konkurencjach, należy zapisać się 5 minut przed rozpoczęciem każdej z nich. Atrakcje organizowane są bezpłatnie, wystarczy wykupić dowolną wejściówkę na basen.

Plan atrakcji w H2Ostróg 11 listopada:

10.00-10.25 Wyścig „ślizgaczy” na 50 metrów

10.35-11.00 Wyścig na „Dwóch Wodnych Torach Przeszkód”

11.10-11.35 Wyścig na „Czarnej zjeżdżalni” (od 10 lat)

12.00-13.00 Bezpłatna nauka pływania, gry i zabawy pod okiem wykwalifikowanego instruktora

13.05-13.30 Wyścig na „Dwóch Wodnych Torach Przeszkód”

13.30-14.30 Bezpłatna nauka pływania, gry i zabawy pod okiem wykwalifikowanego instruktora

14.35-15.00 Wyścig na „Czarnej zjeżdżalni” (od 10 lat)

15.10-15.40 Wyścig łączony „ślizgaczy” na 50 metrów + na „Dwóch Wodnych Torach Przeszkód”

***

H2Ostróg:

Aquapark H2Ostróg to nowoczesny park wodny, usytuowany w Raciborzu, przy ul. Zamkowej 4. Inwestorem jest Miasto Racibórz. Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Racibórz to niespełna 60-tysięczne miasto położone w woj. śląskim, tuż przy graniczy z Czechami.  Swoje siedziby i zakłady produkcyjne mają tu takie firmy jak: RAFAKO S.A., SGL Carbon Polska, Henkel, Mieszko S.A., Eko-Okna, ENSOL, Sunex S.A. Jest centralnym miastem powiatu raciborskiego, w skład którego wchodzą miasta Kuźnia Raciborska i Krzanowice oraz gminy Pietrowice Wielkie, Kornowac, Rudnik, Nędza i Krzyżanowice.

Źródło: materiały prasowe Adventure Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście + 17 =