Amatorskie Zawody Pływackie „Już Pływam” – Cieszyn

iplywamy 19:01

Amatorskie Zawody Pływackie „Już Pływam” – Cieszyn

Amatorskie Zawody Pływackie "Już Pływam" - Cieszyn

W sobotę, 6 maja, na Basenie Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie spotkają się dzieci, młodzież oraz całe rodziny, aby wziąć udział w wyjątkowym sportowym wydarzeniu – amatorskich zawodach pływackich „Już Pływam”. Jest to wydarzenie organizowane przez Klub Sportowy HumanSport.

W najbliższą sobotę o godzinie 9.00 wielu młodych sportowców weźmie udział w zawodach, podczas których będą mieli okazję zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami.

Uczestnicy zawodów to pływacy ze Śląska Cieszyńskiego i okolic, niezrzeszeni w klubach pływackich. Wezmą udział w konkurencjach w odpowiednich kategoriach wiekowych – stylem dowolnym, grzbietowym oraz motylkowym na dystansie 25-ciu i 50-ciu metrów. Zawody zakończy sztafeta rodzinna z aktywnym udziałem rodzica bądź innego członka rodziny. Będzie to wspaniały czas sportowych emocji i niesamowitych wrażeń!

Impreza finansowana jest ze środków finansowych Powiatu Cieszyńskiego, dzięki hojności lokalnych sponsorów oraz wsparciu i pomocy rodziców dzieci biorących udział w zawodach.

Amatorskie Zawody Pływackie "Już Pływam" - Cieszyn Amatorskie Zawody Pływackie "Już Pływam" - Cieszyn

Źródło: HumanSport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − dwanaście =