Amatorskie zawody pływackie „Już pływam” w Cieszynie

iplywamy 10:43

Amatorskie zawody pływackie „Już pływam” w Cieszynie

Amatorskie zawody pływackie "Już pływam" w Cieszynie

W niedzielę, 17 grudnia, na Basenie Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie bę-dzie miało miejsce wyjątkowe sportowe wydarzenie – kolejna edycja amator-skich zawodów pływackich „Już Pływam”. Zawody są cyklicznie organizowane przez Klub Sportowy HumanSport.

W najbliższą niedzielę o godzinie 9.00 wielu młodych sportowców weźmie udział w zawodach, podczas których będą mieli okazję zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami.

Uczestnicy zawodów to pływacy ze Śląska Cieszyńskiego i okolic, niezrzeszeni w klubach pływackich. Wezmą udział w konkurencjach w odpowiednich kategoriach wiekowych – stylem dowolnym, grzbietowym oraz klasycznym na dystansie 25-ciu i 50-ciu metrów. Dla wielu z zawodników będzie to pierwsza okazja do wzięcia udziału w rywalizacji sportowej. Zawodom zawsze towarzyszy gorący doping publiczności zgromadzonej na trybunach. Będzie to wspaniały czas sportowych emocji i niesamowitych wrażeń!

Impreza finansowana jest ze środków finansowych Powiatu Cieszyńskiego, dzięki hojności lokalnych sponsorów oraz wsparciu i pomocy rodziców dzieci biorących udział w zawodach.

Amatorskie zawody pływackie "Już pływam" w Cieszynie Amatorskie zawody pływackie "Już pływam" w Cieszynie Amatorskie zawody pływackie "Już pływam" w Cieszynie

Źródło: HumanSport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + czternaście =