Aqua Fitness Maraton w H2Ostróg

iplywamy 11:29

Aqua Fitness Maraton w H2Ostróg

Aqua Fitness Maraton w H2Ostróg

Zumba, Energy – hantle, Dance, czy Fun, to najpopularniejsze ćwiczenia klubowe ostatnich miesięcy, tym razem jednak odbędą się w wodzie. W piątek, 26 września, w aquaparku H2Ostróg w Raciborzu zaplanowano drugą edycję Aqua Fitness Maratonu. Wodne party przygotowuje Szkoła Pływania Hobby Sport.

Aqua Fitness Maraton w H2Ostróg

Wielokrotnie już mogliśmy się  przekonać, że raciborski aquapark H2Ostróg, to nie tylko miejsce, gdzie można popływać, tu również odbywa się szereg ciekawych zajęć oraz imprez. Jednym z takich przedsięwzięć jest Aqua Fitness Maraton. Impreza odbędzie się 26 września w godzinach 19.00- 21.00. Jej organizatorem jest Szkoła Pływania Hobby Sport. – Aqua Fitness Maraton organizujemy po raz drugi. Wcześniejsza edycja odbyła się w połowie czerwca. Organizując tego typu eventy chcemy przekonać ludzi do aktywności fizycznej w wodzie – mówi Patrycja Chomiczewska, organizatorka Aqua Fitness Maratonu w H2Ostróg.

Program Fitness Maratonu zapowiada się interesująco. – Będzie popularna Zumba czy Energy – hantle, ale w wodzie. Ponadto Aqua Dance, Aqua Fun oraz nowość, niezwykle rytmiczny Aqua Power. Oczywiście ćwiczenia będą odbywały się przy odpowiednio dobranej muzyce przez profesjonalnego dj’a– zapowiada Patrycja Chomiczewska.  Co więcej, w zajęciach może uczestniczyć, każdy, nawet osoby nie potrafiące pływać. – Ćwiczenia w wodzie niosą wiele korzyści dla naszego organizmu. Łatwiej spalamy tkankę tłuszczową, przez co szybciej możemy wyrzeźbić sylwetkę. Mamy lepszą wydolność płuc, dobrze rozmasowane mięśnie, a przy okazji doskonale się bawimy – zapewnia organizatorka.

Chociaż entuzjastów wodnych ćwiczeń jest coraz więcej, liczba miejsc jest ograniczona. Zajęcia bowiem odbywać się będą tylko na dwóch torach, więc udział w nich może wziąć nie więcej niż 60 chętnych. Udział w imprezie to koszt 40 zł. Zapisy odbywają się pod numerem telefonu 796 626 868. Osoby, które zapłaciły za udział w imprezie, nie płacą już za wejściówkę na basen. Z pozostałej części aquaparku swobodnie korzystać będą mogli pozostali użytkownicy aquaparku. Ponadto w trakcie imprezy będzie może skorzystać z bezpłatnych konsultacji dietetycznych i wykonać analizę składu ciała. Trener personalny doradzi jak ćwiczyć, aby przyniosło to zamierzony efekt. Na zakończenie aqua maratonu zaplanowano rozdanie nagród wśród uczestników imprezy.

***

H2Ostróg:

Aquapark H2Ostróg to nowoczesny park wodny, usytuowany w Raciborzu, przy ul. Zamkowej 4. Inwestorem jest Miasto Racibórz. Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Racibórz to niespełna 60-tysięczne miasto położone w woj. śląskim, tuż przy graniczy z Czechami.  Swoje siedziby i zakłady produkcyjne mają tu takie firmy jak: RAFAKO S.A., SGL Carbon Polska, Henkel, Mieszko S.A., Eko-Okna, ENSOL, Sunex S.A. Jest centralnym miastem powiatu raciborskiego, w skład którego wchodzą miasta Kuźnia Raciborska i Krzanowice oraz gminy Pietrowice Wielkie, Kornowac, Rudnik, Nędza i Krzyżanowice.

Źródło: materiały prasowe Adventure Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × trzy =