Aquapark H2Ostróg czeka przerwa technologiczna

iplywamy 07:58

Aquapark H2Ostróg czeka przerwa technologiczna

Aquapark H2Ostróg czeka przerwa technologiczna

Pod koniec przyszłego miesiąca, a dokładnie od 24 sierpnia raciborski aquapark H2Ostróg będzie miał przerwę technologiczną, co oznacza, że na okres około 2 tygodni zostanie zamknięty. W tym czasie całkowicie zostanie wymieniona woda w basenach oraz naprawie ulegną wszelkie usterki powstałe w wyniku użytkowania pływalni.

Aquapark H2Ostróg czeka przerwa technologiczna

24 sierpnia rozpocznie się przerwa technologiczna w raciborskim aquaparku. Ma potrwać ok. 2 tygodni. W tym czasie park wodny będzie nieczynny dla użytkowników. – Każdy tego typu obiekt co roku obowiązkowo musi przejść dokładny przegląd – informuje Krzysztof Borkowski, wicedyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu, zarządca H2Ostróg.

Podczas dwutygodniowej przerwy z basenów zostanie spuszczona woda, nastąpi konserwacja urządzeń, dokonane zostaną wszelkie niezbędne przeglądy oraz prace porządkowe.

Wybór terminu został podyktowany względami praktycznymi. W sierpniu będzie jeszcze czynny basen w Oborze, z którego można korzystać bez ograniczeń. Nie mogliśmy z pracami konserwacyjnymi czekać do końca wakacji, ponieważ od września, wraz z początkiem roku szkolnego, na basenie rozpoczynają się zajęcia pływania dla szkół – tłumaczy Krzysztof Borowski , przypominając, że nauką pływania objęte są wszystkie dzieci w klasach I-III, uczęszczające do szkół podstawowych w Raciborzu.

Aquapark H2Ostróg zostanie ponownie otwarty dla użytkowników 6 września. Klienci z aktywnymi karnetami w czasie przerwy technologicznej otrzymają wydłużenie terminu ważności o czas trwania prac konserwacyjnych.

***

H2Ostróg:

Aquapark H2Ostróg to nowoczesny park wodny, usytuowany w Raciborzu, przy ul. Zamkowej 4. Inwestorem jest Miasto Racibórz. Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Racibórz to miasto położone w woj. śląskim, tuż przy graniczy z Czechami. Swoje siedziby i zakłady produkcyjne mają tu takie firmy jak: RAFAKO S.A., SGL Carbon Polska, Henkel, Mieszko S.A., Eko-Okna, ENSOL, Sunex S.A. Jest centralnym miastem powiatu raciborskiego, w skład którego wchodzą miasta Kuźnia Raciborska i Krzanowice oraz gminy Pietrowice Wielkie, Kornowac, Rudnik, Nędza i Krzyżanowice

Źródło: materiały prasowe Adventure Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × trzy =