Atrakcyjny marzec w NEMO

iplywamy 08:46

Atrakcyjny marzec w NEMO

Atrakcyjny marzec w NEMO

Sportowy dzień kobiet, wydarzenia pływackie i turniej bilardowy – m.in. te atrakcje zaplanowane zostały w Nemo – Świat Rozrywki na marzec.

Na każdy miesiąc przygotowujemy dedykowane atrakcje dla różnych klientów Nemo. Chcemy aktywizować naszą społeczność i zachęcać wszystkich, a w marcu  przede wszystkim dzieci i seniorów,

do sportowego trybu życia – mówi Katarzyna Sobstyl, Prezes Zarządu Nemo.

Szczególnie atrakcyjnie dla pań zapowiada się 8 marca, na dzień kobiet przygotowano bowiem wyjątkową promocję w saunach i możliwość nurkowania.

– Każda pani, która zakupi godzinny bilet na sauny będzie mogła korzystać z nich przez dodatkową godzinę gratis. Przygotowujemy na seanse w saunach kwiatowe zapachy, będzie też lampka szampana –  mówi Magdalena Serafin, kierownik działu gastronomiczno – rozrywkowego.

W godzinach 18.00-20.00 o rozrywkę zadba firma Vip Diver – pod okiem doświadczonych instruktorów Panie w cenie biletu na pływalnie będą mogły ponurkować.

Z kolei w weekend 11-12 marca dzieci i młodzież po raz kolejny wezmą udział w IV Ogólnopolskim Nocnym  Maratonie Pływackim – Otyliada’2017. Amatorska, nocna impreza rozpocznie się w sobotę o godz. 18.00, zapisy i szczegóły znaleźć można pod adresem – www.otyliada.pl, informacji udziela także Dział Sprzedaży                          i Obsługi Klienta Nemo pod nr tel. 32 639 05 79.

W ostatnią niedzielę marca odbędzie się natomiast szósta edycja pływackiego Grand Prix 2017 pod honorowym patronatem prezydenta Dąbrowy Górniczej Zbigniewa Podrazy. Koszt uczestnictwa                             w zawodach to jedyne 10 zł/start , rywalizację przewidziano w godzinach 9.00-14.00. To już szósta edycja Grand Prix w Nemo. Cieszymy się, że zawody od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, a ich poziom sportowy jest coraz lepszy.

W ostatnią niedzielę miesiąca rozpoczną się również kolejne rozgrywki w ramach Turnieju Bilardowego. Miłośnicy gry przy stołach spotykać będą się też w kolejnych miesiącach. Start imprezy o godzinie 12.05. Szczegóły dostępne w Dziale Gastronomiczno – Rozrywkowym.

Atrakcyjny marzec w NEMO

Źródło: materiały prasowe Nemo Świat Rozrywki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy − 1 =