Czas dla Kobiet w Parku Wodnym Koszalin

iplywamy 17:20

Czas dla Kobiet w Parku Wodnym Koszalin

Koszalinski Park Wodny Saunarium

Rytuały saunowe, mini sesje masaży, peelingi, maski do twarzy i ciała to tylko niektóre z atrakcji, jakie co tydzień przygotowuje załoga saunarium Parku Wodnego Koszalin na niedzielny Czas dla  Kobiet.

W każdą niedzielę w godzinach 12:00 – 15:00 strefa saun staje się królestwem relaksu i odprężenia do którego wstęp mają wyłącznie kobiety.

Wszystkim Paniom, które odwiedzają nas w niedzielne po południe zapewniamy kilkanaście rodzajów saun i łaźni parowych, relaksacyjne mini masaże ciała, dedykowany kobietom rytuał saunowy, pielęgnacyjne kosmetyki do ciała w postaci peelingów, glinek i masek odżywczych. Podczas kobiecego seansu saunowego odbywają się również konkursy w których nagrodami są zaproszenia na zabiegi pielęgnacyjne w ,,Małym spa” i vouchery pobytowe do Parku Wodnego Koszalin – informuje Monika Tkaczyk prezes ZOS w Koszalinie – Wszystko po to, aby podnieść komfort i zapewnić swobodę saunowania naszych klientek – dodaje Moniak Tkaczyk prezes ZOS w Koszalinie. Przypomnijmy, że regularne korzystanie z saun i łaźni poprawia kondycję i elastyczność skóry, korzystnie wpływa na rozluźnienie mięśni i stawów, redukuje stres, znakomicie polepsza samopoczucie oraz podnosi odporność organizmu.

Aquapark Koszalin Sauny

Zapraszamy serdecznie na „Czas dla Kobiet”.

Gdzie: Saunarium Parku Wodnego Koszalin

Kiedy: W każda niedzielę w godz. 12:00 – 15:00

Cena: wstęp w cenie biletu lub karnetu upoważniającego do korzystania ze strefy saun.

Park Wodny Koszalin Saunarium Park Wodny Koszalin Sauny

Źródło: Park Wodny Koszalin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − dwa =