Dzień Dziecka na basenie w Dębicy

iplywamy 17:28

Dzień Dziecka na basenie w Dębicy

Dzień Dziecka na basenie w Dębicy

Dzień Dziecka na basenie w Dębicy

1 czerwca (niedziela) z okazji Dnia Dziecka i Dnia Otwartego MOSiR mieszkańcy Dębicy będą mogli skorzystać z wejścia na basen przy ul. Piłsudskiego za 1 zł. Specjalna oferta cenowa w tym dniu dotyczy zarówno dzieci jak i dorosłych. Kompleks basenów czynny jest codziennie od godz. 9.00 – 21.30.

1 czerwca  organizowany jest Dzień Otwarty MOSIR. Tego dnia  mieszkańcy miasta: dzieci, młodzież i dorośli będą mogli skorzystać z preferencyjnej oferty jaką przygotował dla nich Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy. „ Zapraszamy wszystkich mieszkańców do kompleksu basenów przy ul. Piłsudskiego. 1 czerwca wszyscy będą mogli skorzystać z naszej oferty na preferencyjnych warunkach: pierwsze 70 minut korzystania z basenu czy Aquaparku kosztowało będzie tylko  1 zł, kolejne minuty po upływie tego czasu objęte będą dopłatą według cennika” –mówi Robert Mazur, dyrektor MOSiR w Dębicy. 

 Organizowane we wcześniejszych latach Dni Otwarte w kompleksie basenów cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Kompleks basenów przy ul. Piłsudskiego to baseny pływackie o wymiarach: długość – 50 m, szerokość – 21 m, głębokość – 1, 80 – 2, 40 m  i basen o długości 25 mx21 m, głębokość 1,4-1,8 m basen typu olimpijskiego oraz Aquapark z licznymi atrakcjami:  rura do zjeżdżania o długości 104 metry, brodzik dla dzieci, wodospad, fontanna kielich, wodospad ze ściany wspinaczkowej, fontanna ze skały na wyspie, reflektory podwodne, brodzik z gejzerem wodnym, wanna whirpool z masażami wodnymi i powietrznymi. Na Dzień Dziecka  w kompleksie basenów zaprasza burmistrz Paweł Wolicki i dyrektor MOSiR Robert Mazur.
Źródło: Dębica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć − 5 =