Ferie w Termach Maltańskich – Poznań

iplywamy 13:27

Ferie w Termach Maltańskich – Poznań

Ferie w Termach Maltańskich

Pięć dni wypełnionych atrakcjami w największym parku wodnym w Polsce to najlepszy przepis na udane ferie zimowe. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat na półkolonie pełne zabawy i przygód.

Organizatorem półkolonii jest Szkoła Pływania Fregata Swimming. W ramach 5-dniowych turnusów zapewnia opiekę wykwalifikowanej kadry, ubezpieczenie NW oraz wyżywienie w postaci dwudaniowego obiadu i napoje.Zajęcia odbywają się z podziałem na grupy wiekowe.

Program:

 • zabawa i nauka pływania w kompleksie rekreacyjnym Term Maltańskich. Szkolenie pływackie odbywać się będzie z podziałem na grupy pod względem umiejętności.
 • wyjście na lodowisko (dla chętnych). Dwa razy odwiedzimy nadmaltańskie kryte lodowisko. Warunkiem jest zgoda rodziców i przy braku własnego sprzętu opłata 6 zł na wypożyczenie łyżew. Wyjścia odbędą się w godzinach basenu.
 • fundacja Irma i jej podopieczni, czyli jak postępować z psem. Fundacja IRMA prowadzi działania na rzecz ochrony ludzi, zwierząt i środowiska, poprzez szerzenie w społeczeństwie idei ratownictwa z wykorzystaniem psów.
 • zabawy integracyjne, które są nieodłącznym elementem wszystkich naszych półkolonii. Poznanie się nawzajem i zintegrowanie grupy stanowi podstawę dobrej zabawy przez cały czas wypoczynku z nami.
 • „Zaszyfrowana skrzynia Fregaty” – autorska gra planszowo-zadaniowa. Zabawa zorganizowana w formie rywalizacji grupowej na terenie Term. Różnorodność zadań wymaga nie tylko sprawności fizycznej ale również kreatywności, wyobraźni, wiedzy i dużej dawki dobrego humoru.
 • „Twórczy Świat Fregaty”, czyli warsztaty artystyczne z wykorzystaniem różnych technik plastycznych. Poprzez kreatywne tworzenie rozwijamy u dzieci wrażliwość artystyczna, pomysłowość, wyobraźnię oraz zdolności manualne. Na zajęciach eksperymentujemy z kolorami i perspektywą, a co najważniejsze gwarantujemy dzieciom radość z tworzenia własnych oryginalnych prac!!!
 • turniej Gier Planszowych – po letnich zmaganiach TPG na dłużej zagościł w naszym programie. W tak dużym gronie można spróbować swoich sił w różnych grach, nie tylko planszowych.
 • „Mam Talent” – prawdą okazuje się stwierdzenie, że w każdym człowieku drzemie jakiś ukryty talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować… Dzieci będą miały okazję pokazać swoje talenty i pasje, może staną się one inspiracją dla kolegów i koleżanek. Odkrywanie talentów to fascynująca przygoda i wspaniała zabawa.
 • „Fregatoczytanie”. W ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” zawsze po obiedzie, w ramach sjesty, będziemy poprzez głośne czytanie zachęcać dzieci do takiej formy spędzania czasu.
  pokazy filmowe.

Półkolonie realizowane będą w 5-ciodniowych turnusach od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 16:00.

Zapewniamy:

opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej oraz instruktorskiej
ubezpieczenie NW
nadzór Kuratorium Oświaty
wyżywienie: obiad (zupa + drugie danie), napoje (woda niegazowana przez cały czas pobytu)
Termin:

16 – 20 luty 2015 r.
23 – 27 luty 2015 r.
Cena:
349 zł

Miejsce:
Termy Maltańskie, Ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

Zapisy:
WYŁĄCZNIE ON-LINE
Dodatkowe informacje tel.: 061 87 59 527, 661 867 661
e-mail: info@fregata.com.pl

Uwaga, liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zapisów!

Ferie w Termach Maltańskich

Źródło:http://www.fregata.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + sześć =