Ferie zimowe coraz bliżej, wybierz półkolonie z Fregatą!

iplywamy 08:36

Ferie zimowe coraz bliżej, wybierz półkolonie z Fregatą!

Ferie zimowe coraz bliżej, wybierz półkolonie z Fregatą!

Podczas zimowych ferii 2017 organizujemy półkolonijny wypoczynek dla dzieci aż w trzech atrakcyjnych lokalizacjach w Poznaniu. Zróżnicowany tematycznie program każdego turnusu gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla swojego dziecka. Naszą misją jest jednak nie tylko zapewnienie bezpiecznej zabawy, ale i korzystając z możliwości poszczególnych obiektów, w których prowadzimy zajęcia – nauka różnych umiejętności, czy też przekazywanie dzieciom wiedzy z różnych dziedzin.

I tak na przykład zabawa i nauka pływania plus liczne dodatkowe poznańskie atrakcje to nasz sprawdzony przepis na udane ferie zimowe w Termach Maltańskich. W programie zimowych półkolonii 2017 z Fregatą w Termach poza pobytem na basenie oraz licznymi grami i zabawami integracyjnymi na miejscu, są również wyjścia m.in. na lodowisko, ściankę wspinaczkową „Blokhaus”, czy do Fabryki Śmiechu „Michałek”.

Aktywnie zapowiadają się również półkolonie w Ośrodku Przywodnym Rataje, gdzie przeplatać się będą zajęcia rekreacyjno-sportowe, artystyczne, związane z nauką języka angielskiego i eksperymentami z dziedziny chemii, fizyki i przyrody. Korzystając z atrakcji Ośrodka sporo czasu dzieci spędzą na torach bowlingowych, ucząc się tej ciekawej gry. W programie półkolonii na Ratajach są ponadto zajęcia tenisa stołowego, a także wyjście do kina Helios.

Tej zimy nowością w ofercie Fregaty są półkolonie w Centrum rozrywki dla dzieci „Madagaskar”. To miejsce, w którym dzieci bawią się w scenerii dżungli, egzotycznych zwierząt i roślin, rozwijając zręczność i ogólną sprawność ruchową. Oprócz zabawy w „Madagaskarze” uczestników półkolonii czekają wyjścia w ciekawe miejsca, a także zabawowa forma nauki języków obcych. Pierwszy turnus upłynie pod znakiem języka hiszpańskiego, a drugi angielskiego.

Szczegółowy program półkolonii zimowych Fregaty znajdziecie wybierając poniższe lokalizacje:

Termy Maltańskie – zapisy

Ośrodek Przywodny Rataje – zapisy

Centrum rozrywki dla dzieci Madagaskar – zapisy

Źródło: materiały Fregata Swimming

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + 1 =