Grudzień dla Seniora w Parku Wodnym Koszalin

iplywamy 09:00

Grudzień dla Seniora w Parku Wodnym Koszalin

Grudzień dla Seniora w Parku Wodnym Koszalin

Jak powszechnie wiadomo, rola aktywności fizycznej u osób starszych jest niezwykle istotna. Podstawowym jej działaniem jest wydłużenie okresu fizycznej sprawności, polepszenie samopoczucia oraz zmniejszenie ryzyka zachorowania na niektóre choroby. W związku z tym, Park Wodny Koszalin przygotował promocję dedykowaną seniorom, która swoją premierę miała w listopadzie. Mowa o ofercie Grudzień dla Seniora, czyli jednorazowym bilecie wstępu na 2- godzinny pobyt w strefie rekreacyjnej i na basenie sportowym za jedyne 10 zł.

Grudzień dla Seniora w Parku Wodnym Koszalin

Pływanie to szczególna forma aktywności fizycznej, która uprawiana może być od wieku niemowlęcego aż po późną starość. To właśnie dla osób po 55 roku życia Park Wodny Koszalin przygotował specjalną ofertę – Aqua Senior 55 +, która w grudniu, podobnie jak, w listopadzie obowiązywać będzie przez 7 dni w tygodniu od 9:00 do 22:00. Promocja ta upoważnia do zakupu jednorazowego biletu wstępu na 2-godzinny pobyt w strefie rekreacyjnej i na basenie sportowym za jedyne 10 zł.

Park Wodny Koszalin, którego głównym celem jest promocja zdrowego i aktywnego stylu życia w każdym wieku, od początku swej działalności przygotowuje specjalne oferty dla osób po 55 roku  życia. Nie inaczej stało się i tym razem. – Od 1 do 31 grudnia osoby po 55 roku życia mogą korzystać z biletu Aqua Senior od 9:00 do 22:00, siedem dni w tygodniu. Pierwsza odsłona promocji trwała przez cały listopad i ze względu na duże zainteresowanie nią, postanowiliśmy ją przedłużyć. Pragnę także podkreślić, że to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy kochają aktywne spędzanie czasu wolnego, dbają o zdrowie i kondycję fizyczną – wyjaśniła Danuta Kaźmierczak z Działu Marketingu Parku Wodnego Koszalin.

Warto także zaznaczyć, że również w grudniu, aktywna jest oferta Rodzinny Grudzień. W jej ramach dzieci i ich dorośli opiekunowie mogą korzystać z promocyjnego, 3-godzinnego dostępu do strefy rekreacji. W ofercie „bilet rodzinny 2+1″ kosztuje 45 zł.

* * *
Autor tekstu: MAGDALENA MATUSIK / ADVENTURE MEDIA
Fotografie: Grafika Park Wodny Koszalin
* * *

Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu, który do użytku został oddany 30 lipca 2015 r. Obiekt, wyposażony w szereg atrakcji wodnych, strefę saun, dwie siłownie,  zewnętrzny plac zabaw i część gastronomiczną, mieści się w Koszalinie, przy ul. Rolnej 14. Administratorem obiektu jest Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.

W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są na zewnątrz, a jeden czynny jest przez cały rok. Park posiada sześć zjeżdżalni, najdłuższa z nich, Anakonda, ma aż 176 m długości. W wewnętrznej strefie rekreacji znajdziemy m. in. baseny: sportowy, do nauki pływania, dla dzieci, a także rwącą rzekę, sztuczną falę i wiele innych atrakcji. W części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz zjeżdżalni wodnych. Strefa saun to szczególne miejsce w aquaparku, bogata różnorodność saun i łaźni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestorem jest Miasto Koszalin. Budowa Parku Wodnego Koszalin dofinansowana została z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Programu Regionalnego Narodowa Strategia Spójności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 − dwa =