H2Ostróg: lipcowy rekord frekwencji

iplywamy 09:29

H2Ostróg: lipcowy rekord frekwencji

H2Ostróg: lipcowy rekord frekwencji

Raciborski aquapark H2Ostróg niezmiennie cieszy się popularnością. W lipcu padł kolejny rekord frekwencji: obiekt codziennie odwiedziło blisko 1000 osób. W sierpniu na gości czekają kolejne atrakcje, m.in. nauka pływania dla najmłodszych. Nie brak także propozycji dla osób chcących spróbować swoich sił w nurkowaniu.

H2Ostróg: lipcowy rekord frekwencji

W raciborskim aquaparku zanotowano kolejny rekord. W czerwcu z atrakcji obiektu codziennie korzystało ponad 900 osób, w lipcu średnia ta była jeszcze wyższa. – Każdego dnia H2Ostróg odwiedziło około 1000 osób. Tak wysoka frekwencja pozytywnie nas zaskoczyła. Lipiec był bardzo upalny, a w okolicy nie brak przecież basenów, czy to zarówno w samym Raciborzu, jak i sąsiednich miejscowościach  – mówi Krzysztof Borkowski, zarządzający raciborskim H2Ostróg. 

Wakacje sprzyjają relaksowi w wodzie. Z myślą o najmłodszych w sierpniu na odwiedzających raciborski aquapark czekają dodatkowe atrakcje. W każdą sobotę i niedzielę, od 2 sierpnia począwszy, w H2Ostróg odbywać się będą zajęcia z nauki pływania (godz. 11:00- 12:00) zaś między 15:00 a 16:00 na hali basenowej prowadzone będą animacje dla dzieci.  Atrakcje dostępne będą bez dodatkowej opłaty, dla wszystkich tych, którzy w tym czasie będą przebywać na pływalni. Wystarczy wykupić zwykłą wejściówkę.

Za darmo można także skorzystać z innej propozycji H2Ostróg: zajęć wprowadzających do nurkowania. Pierwsze tego typu spotkanie odbyło się 10 lipca, kolejne będą dzisiaj,  7 sierpnia o godz. 18.00. Chętni będą mogli zobaczyć raciborski aquapark z innej perspektywy i zanurkować pod okiem instruktorów ze Szkoły Nurkowania NAUI z Rydułtów.

Już wkrótce w raciborskim aquaparku pojawią się kolejne atrakcje, m.in. nadwodny tor przeszkód, ślizgacze oraz boisko i bramki do piłki wodnej.

Więcej informacji o ofercie H2Ostróg można znaleźć na stronie internetowej obiektu.

***

H2Ostróg:

Aquapark H2Ostróg to nowoczesny park wodny, usytuowany w Raciborzu, przy ul. Zamkowej 4. Inwestorem jest Miasto Racibórz. Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

 Racibórz to niespełna 60-tysięczne miasto położone w woj. śląskim, tuż przy graniczy z Czechami.  Swoje siedziby i zakłady produkcyjne mają tu takie firmy jak: RAFAKO S.A., SGL Carbon Polska, Henkel, Mieszko S.A., Eko-Okna, ENSOL, Sunex S.A. Jest centralnym miastem powiatu raciborskiego, w skład którego wchodzą miasta Kuźnia Raciborska i Krzanowice oraz gminy Pietrowice Wielkie, Kornowac, Rudnik, Nędza i Krzyżanowice.

Żródło: Materiały prasowe Adventure Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + szesnaście =