H2Ostróg urzekł samorządowców i zaprasza mieszkańców

iplywamy 21:08

H2Ostróg urzekł samorządowców i zaprasza mieszkańców

H2Ostróg urzekł samorządowców i zaprasza mieszkańców

Jeszcze przed oficjalnym otwarciem raciborskiego aquaparku H2Ostróg obiekt został udostępniony do zwiedzania zaproszonym gościom, wśród których byli także przedstawiciele gmin z sąsiednich powiatów. Jak samorządowcy oceniają raciborską inwestycję? I kiedy będą mogli przekonać się o tym zwykli użytkownicy?

 H2OSTRÓG URZEKŁ SAMORZĄDOWCÓW i ZAPRASZA MIESZKAŃCÓW

 – Jestem pełna uznania i zachwytu nad tym, co udało się wybudować w Raciborzu. Nie przypuszczałam, że obiekt będzie zabezpieczał tyle różnych funkcji. To naprawdę rodzinny aquapark. Przyznam, że trochę boli mnie serce, że takiego obiektu nie mamy u siebie, ale cieszę się, że do Raciborza nie mamy daleko, dojazd jest tu bardzo dogodny i nasi mieszkańcy będą mogli korzystać z dostępnych tu atrakcji   – mówi Kornelia Newy, burmistrz Rydułtów. – Ogromnie podoba mi się też nazwa. Jest oryginalna, zupełnie inna niż zwykle nadawane tego typu obiektom, kojarząca się tylko z tym miejscem – dodaje pani burmistrz.

Czesław Burek, wójt gminy Lubomia zapewnia, że zwiedził już wiele aquaparków,  tym także zagranicznych. – Raciborski obiekt jest bardzo profesjonalny. Sportowy basen, funkcja SPA, miejsca parkingowe ściągną tu ludzi także z innych miast. To trafiona inwestycja – mówi wójt Lubomi.

 – Miejsce jest bardzo dobre. Sam aquapark robi pozytywne wrażenie, a do tego dookoła dostępnych jest wiele innych atrakcji sportowo-rekreacyjnych. Myślę, że będą korzystać z tego nie tylko mieszkańcy Raciborza, ale także naszej gminy – mówi Andrzej Kowalczyk, wójt gminy Gaszowice.

 – Jako samorządowiec patrzę z ogromną zazdrością, że prezydentowi Lenkowi udało się zrealizować w Raciborzu taką inwestycję. W mojej ocenie H2Ostróg jest  najnowocześniejszym  obiektem w regionie, z rozbudowaną funkcją SPA, zapleczem biurowym i ogromnym potencjałem. Do tego ceny są bardzo atrakcyjne i pozwolą na korzystanie z oferowanych tu atrakcji  bez nadwyrężenia domowego budżetu – przyznaje Tomasz Dzierżawa, zastępca burmistrza Pszowa.

 To kolejne, bardzo pozytywne opinie na temat raciborskiego aquaparku wypowiadane przez samorządowców. Przypomnijmy, że już wkrótce także mieszkańcy Raciborza i goście będą mogli przekonać się o dostępnych tu atrakcjach podczas Dni Otwartych, które odbędą się w Lany Poniedziałek (21 kwietnia) oraz w sobotę (26 kwietnia). Odwiedzający  będą mogli wejść do aquaparku będzie można grupami, w każdą pełną godzinę, od 12:00 do 17:00.  Czas zwiedzania aquaparku to ok. 20- 30 min.  Przypominamy, że podczas Dni Otwartych nie jeszcze możliwości pływania i korzystania z atrakcji.  Nad każdą grupą odwiedzających H2Ostróg będzie czuwał pracownik basenu.

 Przypomnijmy, że otwarcie aquaparku wraz z dostępem do wszystkich jego atrakcji nastąpi 1 maja br. W dniach 1 i 2 maja korzystanie z H2O będzie bezpłatne, na podstawie specjalnych wejściówek. Szczegóły na temat tego, gdzie takie wejściówki będzie można pobrać – już wkrótce.

H2Ostróg urzekł samorządowców i zaprasza mieszkańców H2Ostróg urzekł samorządowców i zaprasza mieszkańców H2Ostróg urzekł samorządowców i zaprasza mieszkańców H2Ostróg urzekł samorządowców i zaprasza mieszkańców

Fot. Aquapark H2Ostróg

Źródło: materiały prasowe Adventure Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − jedenaście =