Happy hour’s z okazji urodzin Parku Wodnego Koszalin

iplywamy 11:30

Happy hour’s z okazji urodzin Parku Wodnego Koszalin

Happy hour's z okazji urodzin Parku Wodnego Koszalin

Trzy dni świetnej zabawy, wiele atrakcji i promocyjne ceny, tak w skrócie podsumować można zbliżające się wielkimi krokami pierwsze urodziny Parku Wodnego Koszalin. W piątek, 29 lipca na odwiedzających koszaliński aquapark w godzinach od 20:00 do 23:00 czeka kusząca promocja!

Happy hour’s z okazji urodzin Parku Wodnego Koszalin

W tym dniu w godzinach od 20.00 do 23.00 będzie można skorzystać z super promocji na godzinny bilet z dostępem do strefy rekreacji i basenu sportowego. Oferta ta jest o tyle kusząca, że tego dnia cena biletu wyniesie zaledwie 5 zł (za godzinę). Tym miłym akcentem rozpocznie się pełen wrażeń weekend z okazji pierwszych urodzin Parku Wodnego Koszalin.

Już w sobotę, 30 lipca odwiedzający aquapark mogą wziąć udział w nocnym pływaniu oraz Latino Pool Dance. Na uczestników tanecznej imprezy na basenie, czeka mnóstwo niespodzianek, niezapomnianych wrażeń i gorące rytmy z Anią Wojnarowską. Imprezę poprowadzi DJ Weedjet. A dzień później, 31 lipca, Park Wodny Koszalin zaprasza serdecznie na swoje pierwsze urodziny. Na gości czeka pełen atrakcji dzień, z konkursami i niesamowitymi nagrodami.

Zapraszamy serdecznie!

* * *
Autor tekstu: MAGDALENA MATUSIK / ADVENTURE MEDIA
Zdjęcia: Archiwum Parku Wodnego Koszalin

* * *
Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu, który do użytku został oddany 30 lipca 2015 r. Obiekt, wyposażony w szereg atrakcji wodnych, strefę saun, dwie siłownie, zewnętrzny plac zabaw i część gastronomiczną, mieści się w Koszalinie, przy ul. Rolnej 14. Administratorem obiektu jest Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.

W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są na zewnątrz, a jeden czynny jest przez cały rok. Park posiada sześć zjeżdżalni, najdłuższa z nich, Anakonda, ma aż 176 m długości. W wewnętrznej strefie rekreacji znajdziemy m. in. baseny: sportowy, do nauki pływania, dla dzieci, a także rwącą rzekę, sztuczną falę i wiele innych atrakcji. W części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz zjeżdżalni wodnych. Strefa saun to szczególne miejsce w aquaparku, bogata różnorodność saun i łaźni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestorem jest Miasto Koszalin. Budowa Parku Wodnego Koszalin dofinansowana została z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Programu Regionalnego Narodowa Strategia Spójności.

Źródło: materiały prasowe Adventure Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + 15 =