HumanSport w Krakowie!

iplywamy 08:57

HumanSport w Krakowie!

HumanSport w Krakowie!

HumanSport to szkoła pływania z wieloletnim doświadczeniem. Jej siedziba znajduje się w Skoczowie a oddziały szkoły w Cieszynie oraz w Bielsku-Białej. Lata doświadczenia, profesjonalizm i kreatywne podejście – dzięki temu zyskali zaufanie wielu rodziców, którzy nie boją się powierzyć im swoich pociech. W minionym roku szkolnym w zajęciach z pływania w HumanSport (we wszystkich trzech miejscach) uczestniczyło aż 300 dzieci.

Z radością informujemy, że od nowego roku szkolnego szkoła pływania HumanSport będzie prowadzić zajęcia również w Krakowie. Zajęcia odbywać się będą na Krytej pływalni Comarch (al. Jana Pawła II 41g, 31-864 Kraków) a pierwsze spotkanie już 09.09.2015 (środa).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły pływania HumanSport w Krakowie:
http://humansport.pl/nauka-plywania-krakow

HumanSport w Krakowie! HumanSport w Krakowie! HumanSport w Krakowie! HumanSport w Krakowie! HumanSport w Krakowie! HumanSport w Krakowie! HumanSport w Krakowie! HumanSport w Krakowie! HumanSport w Krakowie! HumanSport w Krakowie! HumanSport w Krakowie! HumanSport w Krakowie! HumanSport w Krakowie! HumanSport w Krakowie! HumanSport w Krakowie! HumanSport w Krakowie! HumanSport w Krakowie! HumanSport w Krakowie! HumanSport w Krakowie! HumanSport w Krakowie! HumanSport w Krakowie! HumanSport w Krakowie!

Źródło:http://humansport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden + dwanaście =