Kącik zabaw w H2Ostróg

iplywamy 09:03

Kącik zabaw w H2Ostróg

Kącik zabaw w H2Ostróg

Kolorowe mebelki, malutkie krzesełka, dwa stoliki i tablica- to bynajmniej nie opis wyposażenia salonu z bajki o Królewnie Śnieżce i 7 krasnoludkach, a nowego kącika zabaw w H2Ostróg. Specjalnie wydzielone miejsce dla naszych milusińskich znajduje się na parterze, tuż przy wejściu na obiekt. Dzieci mogą tam miło spędzić czas, gdy ich rodzice lub opiekunowie czekają w kolejce do kasy lub po prostu przygotowują się do wejścia, albo wyjścia z pływalni.

W kąciku zabawowym znajdziemy kredki, kolorowanki, maskotki, gry edukacyjne oraz tablicę kredową. Zachęcamy do korzystania z  kolejnej atrakcji aquaparku.

Kącik zabaw w H2Ostróg

Kącik zabaw w H2Ostróg

Kącik zabaw w H2Ostróg

***

H2Ostróg:

Aquapark H2Ostróg to nowoczesny park wodny, usytuowany w Raciborzu, przy ul. Zamkowej 4. Inwestorem jest Miasto Racibórz. Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Racibórz to miasto położone w woj. śląskim, tuż przy graniczy z Czechami.  Swoje siedziby i zakłady produkcyjne mają tu takie firmy jak: RAFAKO S.A., SGL Carbon Polska, Henkel, Mieszko S.A., Eko-Okna, ENSOL, Sunex S.A. Jest centralnym miastem powiatu raciborskiego, w skład którego wchodzą miasta Kuźnia Raciborska i Krzanowice oraz gminy Pietrowice Wielkie, Kornowac, Rudnik, Nędza i Krzyżanowice.

Źródło: materiały prasowe Adventure Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 3 =