Konkurs plastyczny H2Ostróg na pierwsze urodziny

iplywamy 11:23

Konkurs plastyczny H2Ostróg na pierwsze urodziny

Konkurs plastyczny H2Ostróg na pierwsze urodziny

Twoje dziecko uczęszcza do podstawówki? Zachęć je do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez raciborski aquapark H2Ostróg. Prace należy dostarczyć do 27 kwietnia br. do siedziby pływalni. Na zwycięzców czeka karnet rodzinny o wartości 100 zł.

Konkurs plastyczny H2Ostróg na pierwsze urodziny

Aquapark 1 maja obchodzić będzie swoje I urodziny. Z tej okazji Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu przygotował konkurs plastyczny pt. „Jak spędzasz czas w aquaparku H2Ostróg?”. Temat pracy jest bardzo szeroki, ale biorąc pod uwagę ilość atrakcji aquaparku można puścić wodze fantazji. Baseny, tory przeszkód, ślizgawki, jacuzzi, grota śnieżna oraz dodatkowe atrakcje jakie są tam dostępne, to tylko niektóre przykłady zrealizowania tematu konkursu. Ponadto prace w formacie A4 można wykonać dowolną techniką, co sprzyja ich twórczości i oryginalności.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych. Prace dzieci oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas I-III oraz klas IV-VI. Uczestnicy w swoich pracach powinni wykazać się oryginalnością, pomysłowością oraz starannością. – Chcemy uczcić I urodziny raciborskiego aquaparku w wyjątkowy sposób. Pomysł zorganizowania konkursu plastycznego zrodził się nieprzypadkowo. Celem konkursu jest rozwój kreatywności i uzdolnień plastycznych dzieci oraz zobaczenia aquaparku ich oczami. Mam nadzieję, że inicjatywa będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem. Oprócz konkursu plastycznego na miłośników wodnych atrakcji czekają również inne niespodzianki, o których poinformujemy wkrótce – mówi Krzysztof Borkowski, zarządca aquaparku H2Ostróg w Raciborzu.

Zwycięzców konkursu wyłoni jury składające się z przedstawicieli Urzędu Miasta Racibórz i OSiR-u. Nagrodą główną jest karnet rodzinny o wartości 100 złotych. Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają atrakcyjne upominki oraz słodycze. Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie lub drogą e-mailową do 29 kwietnia 2015 roku. Wyniki konkursu zostaną także opublikowanie na stronie www.aquapark.raciborz.pl oraz na fanpage aquaparku w portalu Facebook: AquaparkH2Ostrog.

1 maja br. w budynku H2Ostróg odbędzie się uroczyste podsumowanie konkursu z udziałem laureatów oraz przedstawicieli Urzędu Miasta i OSiR-u. Z prac zostanie utworzona wystawa pokonkursowa, którą można będzie oglądać w aquaparku.

Prace samodzielnie wykonane przez ucznia należy przesyłać na adres aquaparku lub dostarczyć do jego siedziby do dnia 27 kwietnia 2015 roku do godz. 22.00. Należy pamiętać, że do każdej pracy trzeba dołączyć formularz zgłoszeniowy i zapoznać się regulaminem.

***

H2Ostróg:

Aquapark H2Ostróg to nowoczesny park wodny, usytuowany w Raciborzu, przy ul. Zamkowej 4. Inwestorem jest Miasto Racibórz. Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Racibórz to miasto położone w woj. śląskim, tuż przy graniczy z Czechami.  Swoje siedziby i zakłady produkcyjne mają tu takie firmy jak: RAFAKO S.A., SGL Carbon Polska, Henkel, Mieszko S.A., Eko-Okna, ENSOL, Sunex S.A. Jest centralnym miastem powiatu raciborskiego, w skład którego wchodzą miasta Kuźnia Raciborska i Krzanowice oraz gminy Pietrowice Wielkie, Kornowac, Rudnik, Nędza i Krzyżanowice.

Źródło: materiały prasowe Adventure Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 4 =