Konkurs „Wakacyjne Selfie w Parku Wodnym Koszalin”

iplywamy 11:37

Konkurs „Wakacyjne Selfie w Parku Wodnym Koszalin”

Konkurs „Wakacyjne Selfie w Parku Wodnym Koszalin”

Wakacje rozpoczęte! Z tej okazji Park Wodny Koszalin, przygotował specjalny konkurs z nagrodami dla miłośników pływania i wodnych zabaw. Co trzeba zrobić, aby wziąć w nim udział? Wystarczy przyjść do Parku Wodnego Koszalin i zrobić sobie Wakacyjne Selfie. Pięć najlepszych zdjęć nagrodzonych zostanie 2-osobowymi wejściówkami do Parku Wodnego Koszalin. Zapraszamy!

Konkurs „Wakacyjne Selfie w Parku Wodnym Koszalin”

Konkurs „Wakacyjne Selfie w Parku Wodnym Koszalin”, odbywać będzie się w dniach od 1 do 3 lipca. W tym czasie, należy przyjść do aquaparku i zrobić sobie tzw. selfie. Zdjęcie musi ukazywać spędzanie właśnie rozpoczętych wakacji w Parku Wodnym Koszalin. Następnie należy umieścić je na swoim profilu na Facebooku i obowiązkowo oznaczyć hashtagiem #parkwodnykoszalin. Fotografie umieszczamy w dniach od 1 do 3 lipca.

Nagrodami w konkursie są 2-osobowe wejściówki, upoważniające do jednorazowego całodziennego pobytu z dostępem do wszystkich stref Parku Wodnego Koszalin. Wyróżnienia otrzyma pięć najlepszych zdjęć, które wybierze jury konkursu.

Lista zwycięzców, opublikowana zostanie na Fanpage’u Parku Wodnego Koszalin już 7 lipca.

Pamiętajcie! Selfie należy zamieścić na swoim profilu na Facebooku w dniach od 1 do 3 lipca i obowiązkowo oznaczyć hashtagiem #parkwodnykoszalin.

Szczegółowy Regulamin Konkursu znajduje się na stronie internetowej www.aquapark.koszalin.pl w zakładce Aktualności.

* * *
Autor tekstu: MAGDALENA MATUSIK / ADVENTURE MEDIA
Zdjęcia: Plakat „Wakacyjne Selfie w Parku Wodnym Koszalin”

* * *

Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu, który do użytku został oddany 30 lipca 2015 r. Obiekt, wyposażony w szereg atrakcji wodnych, strefę saun, dwie siłownie, zewnętrzny plac zabaw i część gastronomiczną, mieści się w Koszalinie, przy ul. Rolnej 14. Administratorem obiektu jest Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.

W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są na zewnątrz, a jeden czynny jest przez cały rok. Park posiada sześć zjeżdżalni, najdłuższa z nich, Anakonda, ma aż 176 m długości. W wewnętrznej strefie rekreacji znajdziemy m. in. baseny: sportowy, do nauki pływania, dla dzieci, a także rwącą rzekę, sztuczną falę i wiele innych atrakcji. W części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz zjeżdżalni wodnych. Strefa saun to szczególne miejsce w aquaparku, bogata różnorodność saun i łaźni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestorem jest Miasto Koszalin. Budowa Parku Wodnego Koszalin dofinansowana została z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Programu Regionalnego Narodowa Strategia Spójności.

Źródło: materiały prasowe Adventure Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − 18 =