Lato w mieście? Dołącz do nas!

iplywamy 07:08

Lato w mieście? Dołącz do nas!

Lato w mieście? Dołącz do nas!

Rozpoczęły się długo wyczekiwane wakacje. Mamy więcej czasu i ochoty na relaks. Lato spędzone w mieście nie musi być nudne! Pośród miejskiego zgiełku znajduje się tropikalna oaza wspaniałej zabawy i wypoczynku… Park Wodny, czynny codziennie od 8:00 do 22:00.

Hala basenowa skrywa moc atrakcji wodnych, między innymi: zakręcone zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, Tęczową Ścieżkę, dzięki której można przejść po tafli wody oraz Basen z Falą i Rwącą Rzekę. Są tu też miejsca do uprawiania sportów wodnych, piłki siatkowej i koszykówki, a także tory do pływania. Najmłodszych czeka zabawa w specjalnie dla nich przygotowanym brodziku z trzema mini-zjeżdżalniami oraz najnowszą Tęczową Zjeżdżalnią. W tym roku odbywa się także akcja „Bezpieczny Kraków”.

Tegoroczna edycja akcji „Bezpieczny Kraków” w Parku Wodnym trwa od 1 lipca do 28 sierpnia. Dzięki wsparciu Urzędu Miasta Krakowa, dzieci od 4 do 16 roku życia uczące się lub zamieszkałe w Krakowie, codziennie od pon. do pt. w okresie 1.07-29.08 będą mogły kupić bilet na 1,5 godzinne wodne zabawy za cenę 4 zł. Bilet będzie można zakupić na podstawie kuponów wydawanych w godz. 8.00-9.00 przed wejściem głównym do Parku Wodnego, a od 9:00 do 10:00 dostępnych w Informacji Parku Wodnego – do wyczerpania limitu. Dzieci do 10 roku życia mogą wejść na halę basenową tylko z pełnoletnim opiekunem (bilet dla opiekuna – 11,50 zł za 1,5 godziny).

Nasz obiekt jest miejscem z kompleksową ofertą wypoczynkową, w sam raz na wakacje. To oaza relaksu pośród zgiełku miasta. Również spragnieni kąpieli słonecznych znajda tutaj coś dla siebie. To powstała w zeszłym roku  Plaża Aquapark – kameralny, wydzielony teren na świeżym powietrzu, bezpośrednio przy budynku Parku Wodnego. Plaża jest urokliwym zakątkiem, pełnym zieleni, z wodnymi kaskadami, brodzikiem, leżakami, na których można się wygodnie położyć i korzystać z promieni słonecznych.

Wodna zabawa, wypoczynek w iście śródziemnomorskim klimacie, relaks połączony z dbałością o swój organizm. Można zaplanować urlop w kompleksie rekreacyjno-sportowym bez obawy o udaną pogodę!  Czego chcieć więcej? Lato w Parku Wodnym to  spędzenie przyjemnego czasu we właściwym miejscu. Dołącz do nas! 

Źródło: Park Wodny Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście + trzynaście =