Majówka w Parku Wodnym Koszalin

iplywamy 10:54

Majówka w Parku Wodnym Koszalin

Majówka w Parku Wodnym Koszalin

Chłodno i deszczowo – tak, według prognozy pogody – zapowiada się majówka w Koszalinie. Jednak taka aura wcale nie musi zniechęcać mieszkańców miasta i okolic do aktywnego wypoczynku i relaksu. Park Wodny Koszalin jest miejscem, gdzie każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego bez względu na pogodę, tym bardziej, że z okazji majówki zarządzający obiektem przygotowali dla odwiedzających szereg dodatkowych atrakcji, dostępnych w cenie wejściówki do aquaparku.  

 Majówka w Parku Wodnym Koszalin

W dniach od 1 do 3 maja na korzystających z koszalińskiego aquaparku będzie czekać mnóstwo atrakcji. Zarządzający obiektem przygotowali bogaty program na tegoroczny długi majowy weekend.

Pierwszy dzień majówki, niedziela, rozpocznie się zabawą z Rodzinną piłką wodną. Kolejną atrakcją, cieszącą się dużą popularnością bez względu na wiek, będą zajęcia aqua fitnessu prowadzonego przez najlepsze instruktorki przy energetycznej muzyce. Gwarantuje to świetną zabawę, a przy okazji zgubienie kalorii. Ponadto w tym dniu dla najmłodszych o godz. 17:00 odbędą się zawody z nagrodami dla dzieci na najszybszy zjazd ze zjeżdżalni.

Drugi dzień majówki w Parku Wodnym Koszalin upłynie w gorących rytmach, a wszystko za sprawą zajęć z Aqua Samby. Po nich odbędą się wariacje z piłeczką, czyli Aqua Ball. Nie zabraknie także zajęć z Aqua Power Stick – połączenia ćwiczeń siłowych i wytrzymałościowych wykonywanych w rytm muzyki przy użyciu przyrządu „power stick” oraz hydrocyclingu.

Ostatni dzień majówkowych atrakcji zapowiada się iście bajkowo. Na najmłodszych gości aquaparku czeka niesamowita rozrywka, a mianowicie zabawa w kolorowych bańkach. Fani sportu mogą zmierzyć swoje siły w Aqua Maratonie, a dzieci pragnące nauczyć się pływać będą miały okazję do skorzystania z lekcji na wesoło.

Szczegółowy program majówki w Parku Wodnym Koszalin dostępny jest na stronie www.aquapark.koszalin.pl

PROGRAM MAJÓWKI:

Od 30 kwietnia do 3 maja zapraszamy dzieci do zabawy na dmuchanym Torze Przeszkód – lokalizacja basen sportowy.

1 maja w godzinach od 14.00 do 18.30

 • 00 – 15.30 – Zabawa z Rodzinną piłką wodną
 • 00 – 15.30 – Aqua Power – Podwójne Makarony
 • 45 – 16.15 – Aqua na Poważnie, czyli aqua do muzyki poważnej
 • 30 – 17.00 – Aqua Kick Boxing – próba sił dla Panów
 • 15 – 17.45 – Hydrocycling
 • 00 – 18.30 – Hydrocycling

O godzinie 17.00 zapraszamy dzieci do udziału w Zawodach na Najszybszy Zjazd nagrody czekają!

2 maja w godzinach od 15.00 do 18.30

 • 00 – 15.30 – Aqua Samba – bawmy się!
 • 45 – 16.15 – Aqua Ball wariacje z piłeczką
 • 30 – 17.00 – Aqua Power Stick
 • 15 – 17.45 – Hydrocycling
 • 00 – 18.30 – Hydrocycling

3 maja

 • w godzinach od 15.00 do 17.00 – Fantastyczna zabawa dla najmłodszych – Zamykanie w kolorowych bańkach
 • w godzinach od 15.00 do 18.00 – AQUA MARATON!
  zapraszamy na szaleństwo zabawy z najlepszymi instruktorami aqua fitnessu przy energetycznej muzyce
  Aqua Zumba, Aqua Disco lata 90-te, Aqua Zumba, Bajkowe Aqua, Hydrocycling
 • dzieci zapraszamy na warsztaty nauki pływania na wesoło
  w godzinach od
  00 do 17.30 – zajęcia nauki pływania z elementami zabaw wodnych, które będą okazją do wypróbowania metod dydaktycznych instruktorów

***

Autor tekstu: Aleksandra Dik, Adventure Media

***

Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu, który do użytku został oddany 30 lipca 2015 r. Obiekt, wyposażony w szereg atrakcji wodnych, strefę saun, dwie siłownie, zewnętrzny plac zabaw i część gastronomiczną, mieści się w Koszalinie, przy ul. Rolnej 14. Administratorem obiektu jest Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.

W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są na zewnątrz, a jeden czynny jest przez cały rok. Park posiada sześć zjeżdżalni, najdłuższa z nich, Anakonda, ma aż 176 m długości. W wewnętrznej strefie rekreacji znajdziemy m. in. baseny: sportowy, do nauki pływania, dla dzieci, a także rwącą rzekę, sztuczną falę i wiele innych atrakcji. W części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz zjeżdżalni wodnych. Strefa saun to szczególne miejsce w aquaparku, bogata różnorodność saun i łaźni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestorem jest Miasto Koszalin. Budowa Parku Wodnego Koszalin dofinansowana została z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Programu Regionalnego Narodowa Strategia Spójności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × jeden =