Międzynarodowe Zawody Pływackie w H2Ostróg

iplywamy 13:18

Międzynarodowe Zawody Pływackie w H2Ostróg

Międzynarodowe Zawody Pływackie w H2Ostróg

W najbliższą niedzielę, 24 maja w obiekcie krytej pływalni H2Ostróg odbędą się XII Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Prezesa MKS-SMS Victoria Racibórz. Na czas zawodów, czyli od godziny 8.30 do 13.30 basen sportowy będzie nieczynny dla korzystających z H2Ostróg.

Z pozostałych atrakcje obiektu będzie można korzystać bez przeszkód. Ponadto ceny biletów wstępu w trakcie trwania zawodów będą obniżone o 50 procent.

***

H2Ostróg:

Aquapark H2Ostróg to nowoczesny park wodny, usytuowany w Raciborzu, przy ul. Zamkowej 4. Inwestorem jest Miasto Racibórz. Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Racibórz to miasto położone w woj. śląskim, tuż przy graniczy z Czechami.  Swoje siedziby i zakłady produkcyjne mają tu takie firmy jak: RAFAKO S.A., SGL Carbon Polska, Henkel, Mieszko S.A., Eko-Okna, ENSOL, Sunex S.A. Jest centralnym miastem powiatu raciborskiego, w skład którego wchodzą miasta Kuźnia Raciborska i Krzanowice oraz gminy Pietrowice Wielkie, Kornowac, Rudnik, Nędza i Krzyżanowice.

Zdjęcia: fot. Archiwum H2Ostróg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + 17 =