Międzyszkolne Mistrzostwa Szkół Sportowych w H2Ostróg zakończone

iplywamy 11:29

Międzyszkolne Mistrzostwa Szkół Sportowych w H2Ostróg zakończone

Międzyszkolne Mistrzostwa Szkół Sportowych w H2Ostróg

Młodzież z całej Polski rywalizowała ze sobą podczas  XVIII Międzyszkolnych Mistrzostw Szkół Sportowych w Pływaniu, które odbyły się  w dniach 20 – 21 marca na terenie aquaparku H2Ostróg w Raciborzu.  Przez dwa dni wydarzenie zgromadziło na trybunach setki kibiców i sympatyków tego sportu.

Międzyszkolne Mistrzostwa Szkół Sportowych w H2Ostróg zakończone. Sukcesy odnieśli również młodzi pływacy z raciborskich szkół

Przedostatni weekend marca na terenie raciborskiego aquaparku odbywał się pod znakiem prestiżowej, ogólnopolskiej imprezy pływackiej. I choć na czas trwających tu zawodów wodne atrakcje pozostały zamknięte dla odwiedzających, goście mieli okazję przyjść i obejrzeć zmagania młodych pływaków z perspektywy widowni. – Na tegoroczne mistrzostwa do Raciborza przyjechało dokładnie 366 zawodników z 39 drużyn: szkół podstawowych i gimnazjalnych. To bardzo dużo. Niezmiernie mi miło, że środowisko pływackie odpowiedziało na nasze zaproszenie – mówi Sławomir Szwed, prezes MKS-SMS „Victoria” Racibórz, jeden z organizatorów przedsięwzięcia. – Aby dojechać do Raciborza, niektóre zespoły musiały przebyć całą Polskę. Mamy tu drużyny m. in. z Koszalina, Bydgoszczy, Gorzowa Wielkopolskiego, Warszawy, czy z Poznania. Do mistrzostw zgłosiło się mnóstwo szkół z województwa śląskiego, zaś z samego Raciborza rywalizacji podjęła się setka młodych pływaków ze Szkoły Podstawowej nr 15, Szkoły Podstawowej nr 8 oraz Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego. Cieszę się, że tegoroczna edycja mistrzostw mogła odbyć się w raciborskim parku wodnym. H2Ostróg to duma dla środowiska pływackiego, a dzięki znajdującej się tutaj ośmiotorowej pływalni, mamy możliwość szybszego i profesjonalnego organizowania zawodów – dodaje S. Szwed.

Międzyszkolne Mistrzostwa Szkół Sportowych w H2Ostróg Międzyszkolne Mistrzostwa Szkół Sportowych w H2Ostróg

Organizatorem Międzyszkolnych Mistrzostw Szkół Sportowych w Pływaniu, odbywających się pod honorowym patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego byli:  Urząd Miasta w Raciborzu, Polski Związek Pływacki, MKS-SMS „Victoria” Racibórz, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu oraz Szkoła Podstawowa nr 15 w Raciborzu. Poza wymienionymi, w organizację zawodów włożyło swoją pracę wiele innych instytucji i osób czuwających nad sprawnym przebiegiem dwudniowego przedsięwzięcia. – Jestem dumny z tego, że tradycja pielęgnacji wydarzeń sportowych w naszym mieście nie upada. Cieszę się również, że jako Szkoła Podstawowa nr 15 z oddziałami sportowymi wróciliśmy do organizacji tego typu wydarzeń tym bardziej, że w tym roku po raz pierwszy zawody odbyły się na nowej, pięknej pływalni – mówi Andrzej Ciesielski, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 15 w Raciborzu. – Infrastruktura tego obiektu, jak i jego zaplecze sanitarne stwarzają bardzo dobre warunki do pływania i osiągania przez zawodników dobrych wyników. W naszej szkole uczy się wiele dzieci, odnoszących sportowe sukcesy. Dodatkowo z roku na rok przybywa uczniów, chcących kontynuować naukę w Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego, co tylko potwierdza, jak ważne dla młodych ludzi jest uprawianie sportu i możliwość zdrowej rywalizacji – dodaje A. Ciesielski.

Międzyszkolne Mistrzostwa Szkół Sportowych w H2Ostróg Międzyszkolne Mistrzostwa Szkół Sportowych w H2Ostróg

Walory miejskiego kompleksu rekreacyjno – sportowego, jak i jego funkcjonalność podkreślają nie tylko przedstawiciele raciborszczyzny, ale również reprezentanci środowiska pływackiego z innych rejonów naszego kraju. – Od wielu lat z ogromną radością przyjmuję zaproszenia na zawody w Raciborzu. Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych organizowane w tym mieście cieszą się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy ogrom młodzieży, przyjeżdżającej tu rokrocznie – podkreśla wysoką rangę wydarzeń Maria Wieloch, sędzia z Katowic i członkini Polskiego Związku Pływackiego. – W tym roku dodatkową atrakcją  jest udostępnienie dużej pływalni, która niewątpliwie ułatwia przebieg zawodów pływackich. Ja, jak również młodzież, z którą rozmawiam, jesteśmy zadowoleni z panującej tu atmosfery. – dodaje sędzia – Przygotowanie zawodów sportowych jest ogromnym przedsięwzięciem organizacyjnym. Sędziuję od wielu lat i bardzo często takie imprezy kończą się nawet o północy z różnych przyczyn, lecz tutaj wszystko przebiega w sposób prawidłowy i bardzo sprawny. Komisja sędziowska także pracuje na pełnych obrotach, zaś pływaków do zawodów podrywa rytmiczna muzyka, która wbrew pozorom jest młodym bardzo potrzebna. Myślę, że wszyscy, a zwłaszcza zawodnicy, będą zadowoleni z zawodów i osiągniętych na nich wyników, zaś sam obiekt spełnia wymogi i na pewno będzie bardzo potrzebny zarówno sportowcom, jak i mieszkańcom – relacjonuje Tomasz Kośny z Kielc, sędzia klasy związkowej Polskiego Związku Pływackiego.

Międzyszkolne Mistrzostwa Szkół Sportowych w H2Ostróg Międzyszkolne Mistrzostwa Szkół Sportowych w H2Ostróg

Na trybunach raciborskiego aquaparku skupiła się licznie kibicująca widownia, wśród której znaleźli się również nauczyciele, w tym Dawid Klecha, trener pływania w Zespole Szkół Sportowych nr 2 w Radlinie. – Myślę, że H2Ostróg to strzał w dziesiątkę pod kątem profesjonalnej realizacji imprezy. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń. To dobre miejsce do przeprowadzania dużych wydarzeń sportowych, a dzięki znajdującemu się tu mniejszemu basenowi, zawodnicy mają możliwość rozpływania się po starcie, a przed nim zażyć kąpieli, by złapać czucie wody. Z mojej perspektywy, jak i moich zawodników uważam te zawody za udane. Moi podopieczni nadpływali świetne rekordy życiowe, a także pływali w finałach. Dzięki takim imprezom pływacy mogą nie tylko rywalizować, ale też wciąż zwiększać swoje umiejętności – komentuje pływackie zmagania swoich uczniów D. Klecha.

Międzyszkolne Mistrzostwa Szkół Sportowych w H2Ostróg Międzyszkolne Mistrzostwa Szkół Sportowych w H2Ostróg

Na oddanej do użytku niespełna rok temu pływalni, zawodnicy sportowych szkół podstawowych i gimnazjów startowali w oddzielnych seriach. Rywalizacja przebiegała w różnych stylach pływackich: dowolnym, klasycznym, grzbietowym, motylkowym i zmiennym. Odbyły się także konkurencje sztafetowe. – Na nowym obiekcie mistrzostwa miały miejsce po raz pierwszy i po raz pierwszy w historii można było rozegrać te zawody na jednym basenie. Do tej pory robiliśmy to na pływalniach Szkoły Mistrzostwa Sportowego i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Postanowiliśmy więc spróbować w aquaparku. Udało się. – mówi Mirosław Lenk, prezydent Raciborza. – H2Ostróg to obiekt służący przede wszystkim mieszkańcom i tym, którzy przybywają zażyć tu kąpieli. Nie zapominajmy jednak, że został on przystosowany też do pływania sportowego. Ministerstwo Sportu dofinansowało nas właśnie po to, by można było sprostać organizacji zawodów sportowych na tym basenie, a trybuny mogły pomieścić łącznie ponad 400 widzów, choć myślę, że tego weekendu kibiców zgromadziło się znacznie więcej – dodaje z zadowoleniem prezydent.

Międzyszkolne Mistrzostwa Szkół Sportowych w H2Ostróg Międzyszkolne Mistrzostwa Szkół Sportowych w H2Ostróg

Podczas tegorocznych Międzyszkolnych Mistrzostw Szkół Sportowych w Pływaniu wielu uczniów raciborskich szkół startowało w finałach grup A i B. Najmłodsi uczestnicy wydarzenia otrzymali pamiątkowe dyplomy za przepłynięcie 25 metrów stylem dowolnym i zdobycie sprawności „JUŻ PŁYWAM”. – Lubię pływać i dobrze się czuję w wodzie. To bardzo fajne uczucie stanąć na podium i odebrać swój pierwszy dyplom za umiejętności pływackie. I to od prezydenta – powiedziała 7-letnia Hania Ryczkowska, uczennica klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 15 w Raciborzu.

Reprezentanci SP 15 znaleźli się w gronie najlepszych zawodników. Katarzyna Zarembik zdobyła srebro płynąc stylem motylkowym na 100 m, a także brąz za start na 200 m stylem dowolnym. Ponadto, trzecie miejsca na podium uzyskali Jarosław Lesik (50 m stylem dowolnym i 100 m stylem dowolnym) oraz Dawid Bubak (100 m stylem klasycznym). Uczniowie i nauczyciele raciborskiego Gimnazjum Sportowego również mają powód do dumy. Dorian Bachlaj za start na 200 m stylem klasycznym zdobył srebro, zaś jego koleżanka, Weronika Knapik, otrzymała brąz płynąc 200 m stylem klasycznym. Nagrodą dla przodujących szkół i najlepszych zawodników tegorocznych mistrzostw były pamiątkowe puchary. Trenerzy najlepszych szkół otrzymali ponadto puchary dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Międzyszkolne Mistrzostwa Szkół Sportowych w H2Ostróg Międzyszkolne Mistrzostwa Szkół Sportowych w H2Ostróg

Duża liczba zawodników spowodowała, że rywalizacja była zacięta, o czym przekonują uczennice Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Oświęcimiu – zdobywczynie pierwszego miejsca drużynowo w kategorii gimnazjów. – To niesamowite uczucie pokonać zawodników z Bydgoszczy, czy z Warszawy. Drużyny z tych miejscowości reprezentują naprawdę wysoki poziom. To bardzo prestiżowa impreza, dlatego też jest to olbrzymi sukces dla nas i na pewno dla naszych trenerów – powiedziały zaraz po odebraniu złota Katarzyna i Dominika z Oświęcimia.

Międzyszkolne Mistrzostwa Szkół Sportowych w Pływaniu zakończyły się niewątpliwym sukcesem, o czym przekonuje Jerzy Kwaśny, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu. – Mamy jedną obopólną satysfakcję: goście, którzy przybyli do nas z całej Polski chwalą sobie przebieg rozgrywek pływackich, obiekt, a także infrastrukturę dodatkową. Zadowolenie z rozegranych zawodów to osiągnięcie wszystkich, którzy się do tego przyczynili. Z resztą sukcesem jest też to, że tylu gości korzysta z H2Ostróg każdego dnia. Chciałbym z tego miejsca móc serdecznie podziękować wszystkim, zarówno tym których znam i tym, którzy pozostali bezimienni. Wszyscy przez te dwa dni bardzo się napracowali i tylko dzięki takiemu zaangażowaniu mistrzostwa mogły przebiec bez zarzutu – mówi na zakończenie imprezy Jerzy Kwaśny.

Poniżej  przedstawiamy klasyfikację finałową wyników z dni 20-21.03.2015 r.:

20.03.2015 r.

Dziewczęta 10 – 13 lat, 200 m styl dowolny

1 miejsce         TRAMBOWICZ Zuzanna, MKSSP 63 Bydgoszcz

2 miejsce         JABŁONOWSKA Nikola, SP nr 263 Warszawa

3 miejsce         ZAREMBIK Katarzyna, SP15 Racibórz 1

Dziewczęta 14 – 16 lat, 200 m styl dowolny

1 miejsce         LICHWA Dominika, Gms Oświęcim 1

2 miejsce         REKS Aleksandra, Gim nr 78 Warszawa

3 miejsce         LESZCZYŃSKA K., Gms Oświęcim 2

Chłopcy 10 – 13 lat, 200 m styl dowolny

1 miejsce         CZAJKA Maciej, SP nr 263 Warszawa

2 miejsce         CHEŁSTOWSKI Maciej, SP 158 Warszawa I

3 miejsce         DEMBSKI-KORNAGA Eryk, ZSS Koszalin

Chłopcy 14 – 16 lat, 200 m styl dowolny

1 miejsce         MŁYNARCZYK Karol, Gim nr 78 Warszawa

2 miejsce         SUMARA Beniamin, ZSS Dąbrowa Górnicza

3 miejsce         ŚRAMA Gabriel, Gimnazjum 31 Poznań

Dziewczęta 10 – 13 lat, 100 m styl klasyczny

1 miejsce         ZARĘBA-PARADOWSKA Julia, SP nr 344 Warszawa

2 miejsce         KAMIŃSKA Martyna, ZSS Koszalin

3 miejsce         ZIĘBA Natalia, SP 30, Ruda śląska

Dziewczęta 14 – 16 lat, 100 m styl klasyczny

1 miejsce         FRYCKOWSKA Natalia, ZSMS5 Bydgoszcz

2 miejsce         PIEKUT Aleksandra, Gim nr 78 Warszawa

3 miejsce         PROCHOWNIK Olimpia SO, Gms Oświęcim 1

Chłopcy 10 – 13 lat, 100 m styl klasyczny

1 miejsce         LITEWCZUK Mateusz, SSP nr 19 Tychy

2 miejsce         RUDNICKI Gilbert, MKSSP 63 Bydgoszcz

2 miejsce         BUBAK Dawid, SP15 Racibórz 1

Chłopcy 14 – 16 lat, 100 m styl klasyczny

1 miejsce         MICHALCZYK Andrzej SO, Gms Oświęcim 2

2 miejsce         WINIATOWSKI Patryk, ZSMS5 Bydgoszcz

3 miejsce         STRZAŁKOWSKI Jacek, ZSS Koszalin

Dziewczęta 10 – 13 lat, 200 m styl grzbietowy

1 miejsce         LEWICKA Natalia, MKSSP 63 Bydgoszcz

2 miejsce         KISZKA Dominika, Zes.Szk. nr 1 w Chrzanowie

3 miejsce         SZCZUKIEWICZ Laura, SP 158 Warszawa I

Dziewczęta 14 – 16 lat, 200 m styl grzbietowy

1 miejsce         LICHWA Dominika SO, Gms Oświęcim 1

2 miejsce         SŁUPEK Roksana, ZSMS5 Bydgoszcz

3 miejsce         WIŚNIEWSKA Oliwia, ZSS Dąbrowa Górnicza

Chłopcy 10 – 13 lat, 200 m styl grzbietowy

1 miejsce         RADZISZEWSKI Krzysztof, SP nr 344 I W-wa

2 miejsce         GOTOWSKI Dominik, SP nr 263 Warszawa

3 miejsce         ZUBIK Jan, SP 158 Warszawa I

Chłopcy 14 – 16 lat, 200 m styl grzbietowy

1 miejsce         STOKOWSKI Kacper, Gim nr 78 Warszawa

2 miejsce         MŁYNARCZYK Karol, Gim nr 78 Warszawa

3 miejsce         SZCZEPAŃSKI Kacper, ZSMS5 Bydgoszcz

Dziewczęta 10 – 13 lat, 200 m styl zmienny

1 miejsce         MIELCZAREK Sandra, SP nr 344 I W-wa

2 miejsce         ZARĘBA-PARADOWSKA, J., SP nr 344 I W-wa

3 miejsce         DZIERKACZ Kaja, MKSSP 63 Bydgoszcz

Dziewczęta 14 – 16 lat, 200 m styl zmienny

1 miejsce         GUS Julia, ZSMS5 Bydgoszcz

2 miejsce         GOTOWSKA Weronika, Gim nr 78 Warszawa

3 miejsce         PAJAK Liliana SO, Gms Oświęcim 1

Chłopcy 10 – 13 lat, 200 m styl zmienny

1 miejsce         LITEWCZUK Mateusz, SSP nr 19 Tychy

2 miejsce         DEMBSKI-KORNAGA Eryk, ZSS Koszalin

3 miejsce         URYNIUK Paweł, SP nr 344 I W-wa

Chłopcy 14 – 16 lat, 200 m styl zmienny

1 miejsce         KEMPA Mikołaj SO, Gms Oświęcim 1

2 miejsce         GOLENIEC Kamil SO, Gms Oświęcim 1

3 miejsce         ŚRAMA Gabriel, Gimnazjum 31 Poznań

Dziewczęta 10 – 13 lat, 50 m styl dowolny

1 miejsce         SZCZUKIEWICZ Laura, SP 158 Warszawa I

2 miejsce         TRAMBOWICZ Zuzanna, MKSSP 63 Bydgoszcz

3 miejsce         JABŁONOWSKA Nikola, SP nr 263 Warszawa

Dziewczęta 14 – 16 lat, 50 m styl dowolny

1 miejsce         FRYCKOWSKA Natalia, ZSMS5 Bydgoszcz

2 miejsce         CZAJA Barbara, ZSS Radlin

3 miejsce         ADAMIEC Dominika SO, Gms Oświęcim 1

Chłopcy 10 – 13 lat, 50 m styl dowolny

1 miejsce         RADZISZEWSKI Krzysztof, SP nr 344 I W-wa

2 miejsce         MACEWICZ Dominik, MKSSP 63 Bydgoszcz

3 miejsce         LESIK Jarosław, SP15 Racibórz

                        ALENCYNOWICZ Maciej, Zes. Szk. nr 1 w Oświęcimiu

Chłopcy 14 – 16 lat, 50 m styl dowolny

1 miejsce         STOKOWSKI Kacper, Gim nr 78 Warszawa

2 miejsce         WINIATOWSKI Patryk, ZSMS5 Bydgoszcz

3 miejsce         BIECKI Szymon SO, Gms Oświęcim 2

Konkurencje mieszane 8 x 100 m stylem zmiennym

1 miejsce         SP nr 344 I W-wa 1

2 miejsce         MKSSP 63 Bydgoszcz 1

3 miejsce         SP 158 Warszawa 1

21.03.2015 r.

Dziewczęta 10 – 13 lat, 100 m styl dowolny

1 miejsce         TRAMBOWICZ Zuzanna, MKSSP 63 Bydgoszcz

2 miejsce         SZCZUKIEWICZ Laura, SP 158 Warszawa I

3 miejsce         JABŁONOWSKA Nikola, SP nr 263 Warszawa

                        MIELCZAREK Sandra, SP nr 344 I W-wa

Dziewczęta 14 – 16 lat, 100 m styl dowolny

1 miejsce         FRYCKOWSKA Natalia, ZSMS5 Bydgoszcz

2 miejsce         GUS Julia, ZSMS5 Bydgoszcz

3 miejsce         ŚLIWOWSKA Katarzyna SO, Gms Oświęcim 1

Chłopcy 10 – 13 lat, 100 m styl dowolny

1 miejsce         RADZISZEWSKI Krzysztof, SP nr 344 I W-wa

2 miejsce         CHEŁSTOWSKI, Maciej, SP 158 Warszawa I

3 miejsce         LESIK Jarosław, SP15 Racibórz 1

Chłopcy 14 – 16 lat, 100 m styl dowolny

1 miejsce         WINIATOWSKI Patryk, ZSMS5 Bydgoszcz

2 miejsce         MŁYNARCZYK Karol, Gim nr 78 Warszawa

3 miejsce         BIECKI Szymon SO, Gms Oświęcim 2

Dziewczęta 10 – 13 lat, 200 m styl klasyczny

1 miejsce         ZARĘBA-PARADOWSKA J., SP nr 344 I W-wa

2 miejsce         KAMIŃSKA Martyna, ZSS Koszalin

3 miejsce         ŚMIECHOWSKA Patrycja, SP nr 344 I W-wa

Dziewczęta 14 – 16 lat, 200 m styl klasyczny

1 miejsce         PROCHOWNIK Olimpia SO, Gms Oświęcim 1

2 miejsce         LESZCZYŃSKA K., Gms Oświęcim 2

3 miejsce         KNAPIK Weronika SR, GMS Racibórz 1

Chłopcy 10 – 13 lat, 200 m styl klasyczny

1 miejsce         RUDNICKI Gilbert, MKSSP 63 Bydgoszcz

2 miejsce         SZCZUREK Jakub, SP nr 344 I W-wa

2 miejsce         LITEWCZUK Mateusz, SSP nr 19 Tychy

Chłopcy 14 – 16 lat, 200 m styl klasyczny

1 miejsce         KRULIKOWSKI Maciej SO, Gms Oświęcim 1

2 miejsce         BACHLAJ Dorian SR, GMS Racibórz

3 miejsce         JUNG Krzysztof, GS 11 w Chorzowie

Dziewczęta 10 – 13 lat, 100 m styl grzbietowy

1 miejsce         LEWICKA Natalia, MKSSP 63 Bydgoszcz

2 miejsce         SZCZUKIEWICZ Laura, SP 158 Warszawa I

3 miejsce         KISZKA Dominika, Zes.Szk. nr 1 w Chrzanowie

Dziewczęta 14 – 16 lat, 100 m styl grzbietowy

1 miejsce         GUS Julia, ZSMS5 Bydgoszcz

2 miejsce         SŁUPEK Roksana, ZSMS5 Bydgoszcz

3 miejsce         REKS Aleksandra, Gim nr 78 Warszawa

Chłopcy 10 – 13 lat, 100 m styl grzbietowy

1 miejsce         RADZISZEWSKI Krzysztof, SP nr 344 I W-wa

2 miejsce         ŁUCZAK Krzysztof, SSP 14 Poznań

3 miejsce         PAWŁOWSKI Bogusław, SP nr 263 Warszawa

Chłopcy 14 – 16 lat, 100 m styl grzbietowy

1 miejsce         STOKOWSKI Kacper, Gim nr 78 Warszawa

2 miejsce         MŁYNARCZYK Karol, Gim nr 78 Warszawa

3 miejsce         FIEDOSIUK Rafał SO, Gms Oświęcim 1

Dziewczęta 10 – 13 lat, 100 m styl motylkowy

1 miejsce         TRAMBOWICZ Zuzanna, MKSSP 63 Bydgoszcz

2 miejsce         ZAREMBIK Katarzyna, SP15 Racibórz 1

3 miejsce         JABŁONOWSKA Nikola, SP nr 263 Warszawa

Dziewczęta 14 – 16 lat, 100 m styl motylkowy

1 miejsce         ADAMIEC Dominika SO, Gms Oświęcim 1

2 miejsce         KOŁODZIEJ Katarzyna SO, Gms Oświęcim 2

3 miejsce         FRYCKOWSKA Natalia, ZSMS5 Bydgoszcz

Chłopcy 10 – 13 lat, 100 m styl motylkowy

1 miejsce         DEMBSKI-KORNAGA, Eryk, ZSS Koszalin

2 miejsce         RUDNICKI Gilbert, MKSSP 63 Bydgoszcz

3 miejsce         ĆWIEK Wiktor, SP nr 344 I W-wa

Chłopcy 14 – 16 lat, 100 m styl motylkowy

1 miejsce         STOKOWSKI Kacper, Gim nr 78 Warszawa

2 miejsce         SAWICKI Bartosz, ZSS Radlin

3 miejsce         FIEDOSIUK Rafał SO, Gms Oświęcim 1

Dziewczęta 10 – 13 lat, 4 x 10 m dowolny

1 miejsce         SP nr 344 I W-wa 1

2 miejsce         SP 158 Warszawa 1

3 miejsce         SP nr 263 Warszawa 1

Dziewczęta 14 – 16 lat, 4 x 10 m dowolny

1 miejsce         ZSMS5 Bydgoszcz 1

2 miejsce         Gms Oświęcim 1

3 miejsce         ZSS Radlin 1

Chłopcy 10 – 13 lat, 4 x 10 m dowolny

1 miejsce         SP nr 263 Warszawa 1

2 miejsce         SP nr 344 I W-wa 1

3 miejsce         SP 158 Warszawa I 1

Chłopcy 14 – 16 lat, 4 x 10 m dowolny

1 miejsce         Gim nr 78 Warszawa 1

2 miejsce         ZSMS5 Bydgoszcz 1

3 miejsce         Gms Oświęcim 1

Konkurencje mieszane 8 x 100 m mieszane

1 miejsce         SP nr 344 I W-wa

2 miejsce         MKSSP 63 Bydgoszcz

3 miejsce         SP 158 Warszawa I

Wyniki pochodzą ze strony: http://live.megatiming.pl/balys/2015/03_21_raciborz/index.html

***

H2Ostróg:
Aquapark H2Ostróg to nowoczesny park wodny, usytuowany w Raciborzu przy ul. Zamkowej 4. Inwestorem jest Miasto Racibórz. Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Racibórz to miasto położone w woj. śląskim, tuż przy granicy z Czechami. Swoje siedziby i zakłady produkcyjne mają tu takie firmy jak: RAFAKO S. A., SGL Carbon Polska, Henkel, Mieszko S. A., Eko-Okna, ENSOL, Sunex S. A. Jest centralnym miastem powiatu raciborskiego, w skład którego wchodzą miasta Kuźnia Raciborska i Krzanowice oraz gminy Pietrowice Wielkie, Kornowac, Rudnik, Nędza i Krzyżanowice.

***

Zdjęcia:

Międzyszkolne Mistrzostwa Szkół Sportowych w H2Ostróg (20 – 21.03.2015 r.)

Autor: Marta Furman, Adventure Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście + 5 =