Milionowy Gość Term Cieplickich

iplywamy 11:37

Milionowy Gość Term Cieplickich

Milionowy Gość Term Cieplickich

Milionowy Gość tuż tuż! Kto będzie szczęściarzem i zgarnie karnet do Term Cieplickich ważny cały rok? O tym przekonamy się już wkrótce!

Jedną z najbardziej udanych inwestycji ostatnich lat nie tylko w Jeleniej Górze,
a w całym w regionie są niewątpliwie Termy Cieplickie. Obraz usług turystycznych, uzdrowiskowych i rekreacyjnych zmienił się dzięki atrakcyjnemu, najnowocześniejszemu, a przy tym najbardziej ekologicznemu obiektowi w Kotlinie Jeleniogórskiej. Zakładano, że 195 000 odwiedzających rocznie będzie wynikiem satysfakcjonującym, jednak dzięki różnorodnej ofercie oraz świetnym zarządzaniu liczba ta z roku na rok rośnie. 5 grudnia 2015 roku Termy Cieplickie odwiedził półmilionowy gość – Pan Łukasz z Jeleniej Góry, a w 2016 roku frekwencja przekroczyła 330 000 osób. Na przełomie czerwca i lipca 2017 roku Termy Cieplickie przywitają milionowego gościa, na którego czeka miła niespodzianka – karnet dla 2 osób (właściciela karnetu oraz osoby towarzyszącej) upoważniający do darmowego 2 godzinnego wejścia na strefę basenową oraz strefę SPA, raz w tygodniu. Dodatkowo otrzyma on torbę pełną gadżetów. Goście, którzy będą najbliżej wygranej otrzymają zastaw upominków i vouchery do Term Cieplickich.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, może ktoś z Was okaże się naszym milionowym gościem! Do tego wydarzenia pozostało tylko około 7 000 osób! Życzymy powodzenia!

Źródło: Termy Cieplickie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście + siedemnaście =