Minister chwali raciborski aquapark

iplywamy 12:59

Minister chwali raciborski aquapark

Minister Ździebło chwali raciborski Aquapark

H2Ostróg to nie są pieniądze wydane, lecz mądrze zainwestowane – tak o raciborskim aquaparku powiedział Adam Zdziebło, Wiceminister Infrastruktury i Rozwoju, tuż po wizycie w obiekcie.

Goszczący wczoraj (07.04 br.) w Raciborzu Adam Zdziebło z uznaniem wypowiedział się o inwestycji, chwaląc klasę aquaparku i wysoką jakość jego wykonania. – To obiekt w pełni nowoczesny, profesjonalny, bezpieczny i przyjazny, także dla najmłodszych użytkowników.  Jest skrojony idealnie pod kątem potrzeb mieszkańców i możliwości finansowych miasta – powiedział wiceminister, przyznając, że koszty budowy raciborskiego aquaparku, w porównaniu z innymi podobnymi obiektami, nie były wygórowane, a pieniądze zostały wydane tu mądrze i zasadnie.

To inwestycja miastotwórcza. Samorząd nie jest firmą nastawioną na zysk i musi realizować oczekiwania mieszkańców, także w sferze oferty sportowo-rekreacyjnej. W Raciborzu są dwa baseny sportowe, ale nie ma obiektu typowo rekreacyjnego, który byłby dostępny o każdej porze dla rodzin z dziećmi czy osób starszych. W tym przypadku uważam, że prezydent i Rada Miasta podjęli słuszną decyzję.  Racibórz ma wspaniałe tradycje i potencjał, także gospodarczy. To miasto z pomysłem i wizją, które wie, w jakim kierunku chce się rozwijać – podsumował wiceminister A. Zdziebło swoją wizytę w Raciborzu. 

Minister Ździebło chwali raciborski Aquapark Minister Ździebło chwali raciborski Aquapark

Senator RP Adam Zdziebło, Wiceminister Infrastruktury i Rozwoju w raciborskim aquaparku H2Ostróg udzielił wywiadu Jackowi Stefaniakowi z telewizji TVT.

Minister Ździebło chwali raciborski Aquapark

Podczas wizyty w aquaparku H2Ostróg wiceminister Adam Zdziebło rozmawiał z Mirosławem Lenkiem, prezydentem Raciborza.

Źródło: materiały prasowe Adventure Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × jeden =