Mistrz rytuałów w Saunarium Parku Wodnego Koszalin

iplywamy 10:43

Mistrz rytuałów w Saunarium Parku Wodnego Koszalin

Mistrz rytuałów w Saunarium Parku Wodnego Koszalin

Już za kilka dni Park Wodny Koszalin odwiedzi mistrz rytuałów saunowych Dawid Bochen. W piątek 24 marca zapraszamy wszystkich klientów do strefy Saun – serca relaksu w Parku Wodnym Koszalin, na wyjątkowe spotkanie z mistrzem rytuałów.

Mistrz rytuałów w Saunarium Parku Wodnego Koszalin

Wieczór 24 marca w Saunarium Parku Wodnego Koszalin zapowiada się niezwykle interesująco. W godzinach od 18.00 do 20.00 zaplanowano wyjątkowy program rytuałów, który przeprowadzi, mistrz rytuałów Dawid Bochen. Dawid, to zdobywca m.in. IV miejsce na Mistrzostwach Polski w 2014 – w kategorii indywidualnej oraz II miejsca, w kategorii drużynowej, na Mistrzostwach Świata Sauna WM w 2013 roku, I miejsce na Mistrzostwach Polski w 2014 roku, III miejsce na Mistrzostwach Świata Sauna WM w 2014 roku. Wieczór saunowy z gościem specjalnym rozpocznie się o godzinie 18.00 rytuałem o obiecująco brzmiącej nazwie „Powiew chłodu”. O godzinie 19.00 nastąpi orzeźwiający seans z zapachami cytrusowymi. Ostatni z saunowych rytuałów przewidziano na godzinę 20.00, a będzie on odbywał się pod hasłem „Ziołolecznictwo”. Dodatkowo klienci Saunarium Parku Wodnego Koszalin będą mogli spróbować swoich sił i sprawdzić czy wprawianie w ruch powietrza za pomocą ręcznika lub wachlarza jest takie proste, jak się wydaje.

To już kolejna edycja Wieczoru z mistrzem, która gwarantuje niezapomniane wrażenia, udaną zabawę oraz porządną dawkę pozytywnej energii.

Harmonogram rytuałów:

18.00 – Powiew chłodu – intensywna inhalacja

19.00 – Czas na cytrusy – orzeźwiający seans z zapachami cytrusowymi

20.00 – Ziołolecznictwo – seans z zapachami ziołowymi

Wstęp na Wieczór saunowy z Dawidem Bochenem jest w cenie biletów wstępu i karnetów z dostępem  do Strefy saun.

Źródło: Park Wodny Koszalin

Jeden komentarz do “Mistrz rytuałów w Saunarium Parku Wodnego Koszalin

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    2 × cztery =