Najkrótsza noc w roku z Parkiem Wodnym Koszalin

iplywamy 10:08

Najkrótsza noc w roku z Parkiem Wodnym Koszalin

Noc Świętojańska Park Wodny Koszalin

Na niezwykłą Saunową Noc Świętojańską oraz Nocne Pływanie zaprasza Park Wodny Koszalin. Już 24 czerwca od godz. 20.00 wyjątkowe doznania czekać będą na amatorów sauny i zabaw w wodzie. Przygotowano także konkursy z nagrodami.

Najkrótsza noc w roku z Parkiem Wodnym Koszalin

Noc Świętojańska od wieków była uważana za magiczną i najgorętszą noc w roku. Wtedy to, według słowiańskich wierzeń, następuje połączenie dwóch żywiołów: wody i ognia. W Parku Wodnym Koszalin będzie można przeżyć to wydarzenie dzięki zaplanowanym wodnym atrakcjom i ognistym niespodziankom. Zapraszamy wszystkich wielbicieli saunowania i miłośników pływania. Zachęcamy by Panie tego wieczoru pojawiły się w Strefie Saun z wiankami.

              Każda z uczestniczek z takim nakryciem głowy otrzyma upominek. Dla właścicielek trzech najpiękniejszych wianków będziemy mieć nagrody specjalne. W programie Strefy Saun zaplanowano trzy rytuały: Kwiat Paproci, Letnie Przesilenie i Noc Kupały oraz zabawę                           z nagrodami – szukanie kwiatu paproci. Będzie też można wziąć udział w rytuale oczyszczania               z peelingiem solnym. Na zakończenie odbędzie się ognisty taniec – Fire Show. Bilety na Świętojańską Noc Saunową do nabycia w cenie 49 zł w kasach Parku Wodnego Koszalin. Natomiast dla pasjonatów zabaw w wodzie przygotowano atrakcje w Strefie Rekreacyjnej.                   Od godz. 21.00 zapraszamy tam na „Nocne pływanie” z atrakcjami. Dla uczestników będziemy mieć także bezalkoholowe drinki. Bilety do Strefy rekreacyjnej w Noc Świętojańską, to tylko 15 zł.

Program:

Strefa Saun:

20.30 – Rytuał – Letnie Przesilenie

21.00 – Rozstrzygnięcie konkursu – na Najpiękniejszy Wianek – konkurs z nagrodami

21.30 – Rytuał – Noc Kupały

22.00 – Szukanie Kwiatu Paproci – zabawa z nagrodami

22.30 – Rytuał – Kwiat Paproci

Rytuał oczyszczania z peelingiem solnym

23.00 – Ognisty taniec (FIRE SHOW)

Menu: soki, mrożona herbata, świeże owoce i warzywa

Cena biletu – 49zł

Strefa Rekreacji:

21.00 – 24.00 – Nocne pływanie

22.30 – 22.45 – Szukanie kwiatu paproci – zabawa z nagrodami

Bezalkoholowe drinki – soki

Cena biletu – 15zł

Szczegóły można znaleźć na: www.aquapark.koszalin.pl

* * *
Autor tekstu: SZYMON KAMCZYK / ADVENTURE MEDIA
Plakat: Park Wodny Koszalin

* * *

Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu, który do użytku został oddany 30 lipca 2015 r. Obiekt, wyposażony w szereg atrakcji wodnych, strefę saun, dwie siłownie, zewnętrzny plac zabaw i część gastronomiczną, mieści się w Koszalinie, przy ul. Rolnej 14. Administratorem obiektu jest Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.

W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są na zewnątrz, a jeden czynny jest przez cały rok. Park posiada sześć zjeżdżalni, najdłuższa z nich, Anakonda, ma aż 176 m długości. W wewnętrznej strefie rekreacji znajdziemy m. in. baseny: sportowy, do nauki pływania, dla dzieci, a także rwącą rzekę, sztuczną falę i wiele innych atrakcji. W części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz zjeżdżalni wodnych. Strefa saun to szczególne miejsce w aquaparku, bogata różnorodność saun i łaźni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestorem jest Miasto Koszalin. Budowa Parku Wodnego Koszalin dofinansowana została z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Programu Regionalnego Narodowa Strategia Spójności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 1 =