Nemo – na dobry czas

iplywamy 18:03

Nemo – na dobry czas

Nemo – na dobry czas

Chcesz odprężyć się po ciężkim dniu w pracy, a nie masz pomysłu jak wykorzystać swój czas wolny? Zajrzyj do Nemo Świata Rozrywki w Dąbrowie Górniczej. Różnorodna oferta sprawia, że tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek i zainteresowania.

Kompleks Nemo to ogromny potencjał możliwości,  który oprócz standardowych rozrywek związanych z wodnym szaleństwem (baseny, zjeżdżalnie rurowe, jacuzzi) dostarcza wielu innych atrakcji.  Dla miłośników aktywnego wypoczynku, którzy cenią sobie wszechstronność i lubią bogactwo wyboru, mamy specjalną propozycję – nabywając karnet WATER (basen + siłownia) albo SPA (basen+ siłownia + sauny) można  bez żadnych ograniczeń korzystać z wielu propozycji. Osoby, które nie boją się zmęczyć, zachęcamy do odwiedzenia siłowni Nemo, czeka tam nowy sprzęt –  trampolina –  świetny sposób na rozładowanie negatywnych emocji. Wizyta w grocie solnej znajdującej się w Nemo to z kolei świetny sposób na polepszenie samopoczucia i zdrowia całego organizmu.

Na dobre towarzystwo i dopasowaną muzykę można trafić, odwiedzając Klub Aquarium. Tradycyjnie w niedzielne popołudnia organizowane są tutaj wieczorki taneczne dla seniorów w godzinach 16:00 – 21:00. W ostatnią niedzielę każdego miesiąca (najbliższego 26. lutego), gratka dla wielbicieli bilardu – rywalizować ze sobą będą pasjonaci tego sportu w Amatorskim Turnieju Bilardowym – dla najlepszych przewidziano ciekawe nagrody. Finałowe rozgrywki odbędą się 02.12.2017.

Nemo Świat Rozrywki w Dąbrowie Górniczej to również kręgielnia Ośmiornica,  Bar Łódka i wiele innych ciekawych propozycji, których nie sposób wymienić od razu.

Przyjdź i przekonaj się sam. Szczegółowych informacji możesz zasięgnąć odwiedzając stronę internetową – www.nemo-swiatrozrywki.pl lub pod numerem tel. + 48 32 639 05 79.  Zachęcamy do obserwowania nas  na facebooku – www.facebook.com/NemoSwiatRozrywki

Źródło: materiały prasowe Nemo Wodny Świat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − pięć =