Nemo najlepsze dla dzieci

iplywamy 17:45

Nemo najlepsze dla dzieci

Nemo najlepsze dla dzieci

Zakończona przebudowa strefy rekreacyjnej w Nemo Świat Rozrywki w Dąbrowie Górniczej to okazja, by przyjrzeć się atrakcjom, które czekają na najmłodszych i ich rodziców. Przede wszystkim jest nowocześnie i bezpiecznie.

Rurowe zjeżdżalnie, brodzik dla maluchów, denne gejzery – m.in. z tych elementów korzystali dotąd odwiedzający Nemo klienci. W ramach prowadzonych prac przygotowano kolejne dwie zjeżdżalnie dla maluchów – węża i wieloryba oraz suchy plac zabaw.

Plaża przy wyjściu na baseny zewnętrzne zyskała specjalny baner edukacyjny oraz bujaki dla najmłodszych. Na klientów w pełni odnowiona czeka też popularna foka i statek. Standard obiektu wzrósł zatem ponownie, a warto przypomnieć, że pięć gwiazdek ośrodek otrzymał już przed rozpoczęciem prac  od Justyny Tomańskiej w przewodniku „Polska. Najlepsze dla dzieci”.

– Najlepszedladzieci.com to mój autorski projekt, który z pasją rozwijam od kilku lat. Odwiedziłam setki obiektów przeznaczonych dla dzieci w Polsce. Obecnie podróżuję po Europie. Skrupulatnie analizuję atrakcyjność oferty, a następnie doradzam, co wybrać i z czego skorzystać, by czas spędzony z dziećmi był świetną zabawą dla całej rodziny – czytamy na stronie internetowej Justyny.

Nemo najlepsze dla dzieci

Pomysłów na spędzanie wolnego czasu – przede wszystkim w trakcie zimowych ferii – nie brakuje również w Nemo.  W ramach akcji „W grupie raźniej”, zorganizowane grupy szkolne (minimum 10 osób) korzystają ze specjalnych, promocyjnych biletów (7 zł h/os.).

Najmłodsi skorzystać mogą nie tylko z wodnych atrakcji, przygotowano też m.in. promocję w Kręgielni Ośmiornica – dzieci i młodzież zapłacą za godzinę gry tylko 35 zł, a grupy zorganizowane wynajmujące równocześnie cztery tory, tylko 30 zł.

W weekend wieńczący zimowe wakacje zaplanowano pierwszy tegoroczny turniej bilardowy.  To ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników tej gry – wziąć udział można niezależnie od wieku. Co istotne zmagania odbywać będą się cyklicznie, w każdą ostatnią niedzielę danego miesiąca. Szans na sprawdzenie się i doskonalenie swoich umiejętności będzie więc sporo.

Źródło: materiały Nemo Świat Rozrywki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + dziewięć =