Niższe ceny i nowości w Nemo

iplywamy 10:21

Niższe ceny i nowości w Nemo

Niższe ceny i nowości w Nemo

Wyremontowana strefa rekreacyjna w Nemo – Świat Rozrywki, po otwarciu jest dostępna w niższych cenach. Wprowadzone zostały również ciekawe propozycje karnetowe. Skorzystać możemy z kilku pakietów obejmujących baseny, siłownie i sauny.

Klienci Nemo mają do wyboru: karnet WATER, karnet SPA oraz dwa rodzaje karty podarunkowej. Karnet WATER (w promocyjnej cenie 139zł) upoważnia do wykorzystania 20 godzin w całej strefie basenowej oraz na siłowni. Karnet SPA natomiast (za 299 zł) gwarantuje 15 godzin korzystania ze strefy basenowej, siłowni oraz świata saun.

Ciekawą propozycją jest Karta Podarunkowa, którą klienci mogą nabyć za dowolną kwotę (min. 50 zł). Dostępne są dwa rodzaje kart: baseny + siłownia lub baseny + siłownia + sauna. Karty ważne są przez okres pół roku.

Zmiany dotyczą też pojedynczych biletów. Z niższych cen skorzystać można  na strefie basenowej od poniedziałku do piątku. Zarówno w przypadku biletów ulgowych i normalnych zapłacimy za wejściówkę o 1 zł mniej. Dzieci do ukończenia 3. roku życia mają wstęp wolny. Dzięki biletom rodzinnym, zaoszczędzimy w weekendy wybierając się do Nemo z naszymi pociechami. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej www.nemo-swiatrozrywki.pl.

Źródło: materiały Nemo Świat Rozrywki

Do skorzystania z siłowni, klientów upoważnia bilet basenowy oraz do świata saun. Dodatkowo można zaopatrzyć się w kartę abonamentową – 121 zł/ m-c, trenując w dowolny dzień tygodnia, bez limitu czasowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 5 =