Nocne Pływanie i Latino Pool Party z okazji urodzin Parku Wodnego Koszalin

iplywamy 08:25

Nocne Pływanie i Latino Pool Party z okazji urodzin Parku Wodnego Koszalin

Nocne Pływanie i Latino Pool Party z okazji urodzin Parku Wodnego Koszalin

Niebawem pierwsze urodziny Parku Wodnego Koszalin. Z tej okazji aquapark przygotował trwające trzy dni wydarzenie, w trakcie którego odbędzie się wiele wspaniałych atrakcji. W sobotę, 30 lipca dla odwiedzających Park Wodny Koszalin przygotowano m.in. występ iluzjonisty, Aqua Latino oraz Wybory Miss i Mistera Parku Wodnego Koszalin.

Nocne Pływanie i Latino Pool Party z okazji urodzin Parku Wodnego Koszalin

Nocne pływanie i Latino Pool Party to hasła przewodnie drugiego dnia wspaniałej zabawy z okazji pierwszych urodzin Parku Wodnego Koszalin. W sobotę, 30 lipca aquapark zaprasza na pełną tańca, magii i wodnych atrakcji imprezę.

Punktualnie o godz. 19:00 rozpocznie się nocne pływanie w strefie rekreacyjnej. Równolegle miłośnicy magicznych sztuczek będą mieć okazję do podziwiania występu iluzjonisty. Wielbiciele gorących rytmów skorzystają z wodnej zabawy tanecznej, czyli Aqua Latino, Aqua Dance oraz „przejadą się” pociągiem z Lambadą. To jednak nie wszystko, ponieważ przewidziano również Zumba Party, czyli coś dla wielbicieli nie tylko tańca ale także wysiłku fizycznego. Zagra DJ Weedjet, a zabawę taneczną poprowadzi Ania Wojnarowska z animatorami tanecznymi.

Na uczestników zabawy czekać będzie jeszcze wiele innych atrakcji, jak na przykład wybory Miss i Mistera Parku Wodnego Koszalin, konkurs z nagrodami Fast Drink czy widowiskowy Fire Show   w wykonaniu grupy Dragon Breath.

Zapraszamy serdecznie!

Nocne Pływanie i Latino Pool Party – 30 lipca 2016r.

Start godz.19.00

Program wydarzenia:

Nocne pływanie

Występ iluzjonisty

Zabawa, animacje, konkursy prowadzone przez animatorów

Aqua Latino

Pociąg z Lambadą

Aqua Dance

Zumba Party

Konkurs Fast Drink

Wybory Miss i Mistera Parku Wodnego Koszalin

Występ grupy Dragon Fire Show

 * * *
Autor tekstu: MAGDALENA MATUSIK / ADVENTURE MEDIA
Zdjęcia: Grafika Park Wodny Koszalin

* * *
Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu, który do użytku został oddany 30 lipca 2015 r. Obiekt, wyposażony w szereg atrakcji wodnych, strefę saun, dwie siłownie, zewnętrzny plac zabaw i część gastronomiczną, mieści się w Koszalinie, przy ul. Rolnej 14. Administratorem obiektu jest Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.

W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są na zewnątrz, a jeden czynny jest przez cały rok. Park posiada sześć zjeżdżalni, najdłuższa z nich, Anakonda, ma aż 176 m długości. W wewnętrznej strefie rekreacji znajdziemy m. in. baseny: sportowy, do nauki pływania, dla dzieci, a także rwącą rzekę, sztuczną falę i wiele innych atrakcji. W części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz zjeżdżalni wodnych. Strefa saun to szczególne miejsce w aquaparku, bogata różnorodność saun i łaźni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestorem jest Miasto Koszalin. Budowa Parku Wodnego Koszalin dofinansowana została z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Programu Regionalnego Narodowa Strategia Spójności.

Źródło: materiały prasowe Adventure Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 1 =