Nocny Maraton Pływacki – Pływalnia Sportowa Białystok

iplywamy 21:05

Nocny Maraton Pływacki – Pływalnia Sportowa Białystok

Nocny Maraton Pływacki - Pływalnia Sportowa Białystok

Zapraszamy do udziału w XIII Świątecznym Maratonie Pływackim. Aby w tegorocznej edycji „trzynastek” było jeszcze więcej to odbędzie się ona z 13 na 14 grudnia 2014 r. Rywalizacja toczyć się będzie na basenie Pływalni Sportowej przy ul. Włókienniczej.

Zgłoszenia do zawodów (na specjalnych kartach – do pobrania) oraz wpisowe (50 zł od drużyny) przyjmujemy w godz. 8:00-15:00 w Dziale Organizacji Imprez BOSiR (ul. Włókiennicza 4, I piętro, pok. 218) do 11 grudnia. W zawodach wystąpi maksymalnie 12 drużyn (decyduje kolejność zgłoszeń), w których składzie może się znaleźć od 4 do 8 osób.

Pierwsze trzy drużyny, których zawodnicy w sumie, w ciągu 8 godzin osiągną najlepsze wyniki (przepłyną najdłuższy dystans) nagrodzimy pucharami oraz upominkami rzeczowymi. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymają zestaw regeneracyjny (przed zawodami) oraz pamiątkowe dyplomy. Nagrody przewidzielismy także dla zawodnika i zawodniczki, którzy przepłyną najdłuższy dystans.

Nad prawidłowym przebiegiem imprezy będzie czuwał Łukasz Grygiel z drużyną sędziów oraz programem komputerowym Skarpa Lukasoft. O niezapomnianą oprawę muzyczną postara się DJ Karol Kunikowski, który energetycznymi utworami będzie przez całą noc zachęcał zawodników do osiągania jak najlepszych wyników.
Przypominamy, że w ubiegłym roku triumfowali „PRACUSIE”, którzy przepłynęli dystans 33 km 650 m. Wyprzedzili oni drużyny „MOS Białystok” i „The Best Swimmers”. Osiem startujących w 2013 r. drużyn przepłynęło łącznie 287 km 900 m. Indywidualnie najlepszym dystansem popisali się:
– wśród kobiet – Paulina Gierejko (5 km 900 m.)
– wśród mężczyzn – Paweł Pietrych (17 km 900 m.)

Regulamin na stronie internetowej pływalni.

Źródło:http://www.miejskoaktywni.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 + 12 =