Obóz 2015 Łeba- Nowęcin! – Fregata Swimming

iplywamy 12:41

Obóz 2015 Łeba- Nowęcin! – Fregata Swimming

Dzięki współpracy z KS Waterpolo Poznań tegoroczny letni obóz pływacki w Łebie będzie miał nową atrakcję, w postaci nauki elementów gry w piłkę wodną!

Obóz 2015 Łeba- Nowęcin! - Fregata Swimming

Tradycyjnie w lipcu zapraszamy nad morze dzieci i młodzież w wieku od 7 do 16 lat. Każdy dzień od rana do wieczora wypełniony będzie ciekawymi i rozwijającymi zajęciami. Naszą specjalnością jest oczywiście nauka pływania, a w tym roku warsztaty pływackie na krytym basenie wzbogacamy o zajęcia z piłki wodnej. Oczywiście nauka i elementy sportowej rywalizacji będą miały formę zabawową. Podczas naszego obozu nie zapominamy także o innych grach zespołowych – w programie mamy piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę oraz unihokej.

Nie musicie zapisywać się do „You can dance”, przez dwa dni gwiazda tańca i choreografii Justin Fuentes z Wenezueli poprowadzi specjalne warsztaty dla naszych obozowiczów!

Co jeszcze czeka naszych obozowiczów? Do wyboru będą mieli m.in. zajęcia crossfit, czyli gry i zabawy sprawnościowe oparte na naturalnych ruchach – krótkich podbiegach, przysiadach, skokach, itd. Zgodnie z zasadami prawidłowego rozwoju dziecka. Crossfit Kids stawia na ćwiczenia ogólnorozwojowe. Do tego dochodzą zajęcia artystyczno – plastyczne, pływanie kajakami oraz gry świata jak np.: skandynawskie Mollky, czy francuskie Boule.

Nie zabraknie ciekawych wyjazdów i wycieczek, m.in. do Parku Dinozaurów czy największego labiryntu naturalnego w Polsce, który mieści się na powierzchni 5000 m kw. Dodatkową atrakcją labiryntu jest Magiczny Ogród Drewnianych gier wielkoformatowych, a w nim kilkadziesiąt gier zręcznościowych, logicznych i łamigłówek, wszystkie w rozmiarze XXL.

Żelaznymi punktami obozu są także plażowanie i kąpiele w morzu, gry i zabawy na plaży i w terenie, ognisko z kiełbaskami, karaoke, dyskoteki z konkursami, czy ściana wspinaczkowa.

Zapewniamy:

 • opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej oraz instruktorskiej,
 • ubezpieczenie NW,
 • przejazd autokarem klasy turystycznej,
 • opiekę ratowniczą,
 • nadzór Kuratorium Oświaty,
 • wyżywienie: 3 posiłki dziennie + podwieczorek (tzw. szwedzki stół).

Warunki pobytu:

 • zakwaterowanie w domkach 4 – 6 osobowych z łazienkami,
 • zapewniona opieka medyczna w ośrodku.

Termin:

 • 10 – 19 lipca 2015 r.

Cena:

 • 1390 zł.

Miejsce:

 • Ośrodek kolonijny Janina Łeba – Nowęcin
  Ul. Łebska 13
  Tel. 059 8662200

Dodatkowe informacje tel.: 061 87 59 527, 661 867 661
e-mail: info@fregata.com.pl

Uwaga, liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zapisów!

Źródło:http://www.fregata.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiem − 1 =