Od 24 sierpnia aquapark H2Ostróg będzie miał przerwę technologiczną

iplywamy 08:34

Od 24 sierpnia aquapark H2Ostróg będzie miał przerwę technologiczną

Od 24 sierpnia aquapark H2Ostróg będzie miał przerwę technologiczną

Od poniedziałku, 24 sierpnia do 6 września raciborski aquapark H2Ostróg będzie nieczynny zpowodu obowiązkowej przerwy technologicznej. W tym czasie całkowicie zostanie wymieniona woda w basenach oraz naprawie ulegną wszelkie usterki powstałe w wyniku użytkowania pływalni.

 Od 24 sierpnia aquapark H2Ostróg będzie miał przerwę technologiczną

Jeszcze do końca tygodnia, bez przeszkód, można korzystać z uroków H2Ostróg. Natomiast od poniedziałku, 24 sierpnia rozpocznie się przerwa technologiczna w raciborskim aquaparku, która ma potrwać około 2 tygodnie. W tym czasie park wodny będzie nieczynny dla użytkowników, ponieważ każdy tego typu obiekt co roku obowiązkowo musi przejść dokładny przegląd i czyszczenie.

Przypominamy, że podczas dwutygodniowej przerwy z basenów zostanie spuszczona woda, nastąpi konserwacja urządzeń, dokonane będą wszelkie niezbędne przeglądy oraz prace porządkowe.

Aquapark H2Ostróg zostanie ponownie otwarty dla użytkowników 6 września. Klienci z aktywnymi karnetami w czasie przerwy technologicznej otrzymają wydłużenie terminu ważności o czas trwania prac konserwacyjnych.

***

Autor tekstu i zdjęcia: Justyna Korzeniak, Adventure Media

***

H2Ostróg:

Aquapark H2Ostróg to nowoczesny park wodny, usytuowany w Raciborzu, przy ul. Zamkowej 4. inwestorem jest Miasto Racibórz. Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Racibórz to miasto położone w woj. śląskim, tuż przy graniczy z Czechami. Swoje siedziby i zakłady produkcyjne mają tu takie firmy jak: RAFAKO S.A., SGL Carbon Polska, Henkel, Mieszko S.A., Eko-Okna, ENSOL, Sunex S.A. Jest centralnym miastem powiatu raciborskiego, w skład którego wchodzą miasta Kuźnia Raciborska i Krzanowice oraz gminy Pietrowice Wielkie, Kornowac, Rudnik, Nędza i Krzyżanowice.

Źródło: materiały prasowe Adventure Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × trzy =