Odbierz wejściówkę i skorzystaj z aquaparku H2Ostróg za darmo

iplywamy 10:42

Odbierz wejściówkę i skorzystaj z aquaparku H2Ostróg za darmo

Fot. Aquapark H2Ostróg

Niebawem długo wyczekiwane otwarcie raciborskiego aquaparku H2Ostróg. Przez pierwsze dwa dni, 1 i 2 maja, będzie można bezpłatnie skorzystać z dostępnych tu atrakcji. Warunkiem wstępu jest posiadanie darmowej wejściówki, którą można odebrać od 21 kwietnia (Dzień Otwarty H2Ostróg) przy ul. Zamkowej 4. Od 22 kwietnia bezpłatne bilety wstępu dostępne będą także w Raciborskim Centrum Informacji przy ul. Długiej 2.

Uwaga: liczba wejściówek  jest ograniczona ze względu na pojemność obiektu, a więc komfort i bezpieczeństwo jego użytkowania.  W ciągu dwóch dni wstęp będzie możliwy w godzinach: 6.00, 8.00, 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00 i 20.00. Jednorazowo, o wyznaczonej porze, na teren pływalni wpuszczanych będzie maksymalnie 180 osób. Z tego też powodu bilety wstępu będą wydawane na konkretną godzinę. Jedna osoba będzie mogła pobrać 5 sztuk wejściówek.

Ze względu na to, że już pierwszego dnia funkcjonowania aquapark H2Ostróg będzie dostępny od samego rana, uroczyste otwarcie obiektu, z udziałem władz Raciborza i zaproszonych gości,  odbędzie się 30 kwietnia, o godz. 17.00.  Dzięki temu przebieg oficjalnej ceremonii otwarcia nie będzie wpływać na ograniczenie możliwości korzystania z pływalni. Również temu wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg atrakcji, m.in.: zawody pływackie dzieci w wieku 8-9 lat, wręczenie stypendiów Prezydenta Miasta młodym i utalentowanym pływakom z Raciborza oraz przekazanie nagrody, czyli wartego 500 zł karnetu, Iwonie Jasiak, autorce zwycięskiej propozycji nazwy H2Ostróg.  Czy tradycji stanie się zadość i prezydent Mirosław Lenk wskoczy do wody w ubraniu? – o tym będą mieli okazję przekonać się wszyscy, którzy przyjdą 30 kwietnia na ceremonię otwarcia (wstęp wolny).

Kalendarium:

– 21 i 26 kwietnia, godz. 12.00-17.00 – Dni Otwarte H2Ostróg (zwiedzanie obiektu)

– 30 kwietnia, godz. 17.00 – ceremonia otwarcia aquaparku H2Ostróg

– 1 i 2 maja – darmowe korzystanie z aquaparku (na podstawie wejściówek)

Fot. Aquapark H2Ostróg Fot. Aquapark H2Ostróg Fot. Aquapark H2Ostróg Fot. Aquapark H2Ostróg Fot. Aquapark H2Ostróg Fot. Aquapark H2Ostróg Fot. Aquapark H2Ostróg

Fot. Aquapark H2Ostróg – najnowocześniejszy obiekt sportowo-rekreacyjny w naszym kraju.

Źródło: materiały prasowe Adventure Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć − osiem =