Oferta Aqua Student w Parku Wodnym Koszalin

iplywamy 12:09

Oferta Aqua Student w Parku Wodnym Koszalin

Oferta Aqua Student w Parku Wodnym Koszalin

Wrzesień w Parku Wodnym Koszalin obfitował w wiele atrakcyjnych ofert. Kolejny miesiąc nie pozostaje w tyle, ponieważ klienci aquaparku mogą korzystać m.in. z promocji „Rodzinny październik” oraz Senior Relax 55+. To jednak nie wszystko. Osoby, które właśnie rozpoczęły rok akademicki, będą miały okazję do zakupienia jednorazowego biletu wstępu w cenie 17 zł za 3-godzinny pobyt w strefie rekreacyjnej i na basenie sportowym w ramach oferty Aqua Student.

 Oferta Aqua Student w Parku Wodnym Koszalin

W październiku rozpoczął się nowy rok akademicki i studenci wrócili na uczelnie. W związku z tym, Park Wodny Koszalin, postanowił przygotować dla nich specjalną ofertę Aqua Student – Z dniem 1 października, osoby do 26 roku życia, po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej, będą mogły skorzystać z jednorazowego biletu, w cenie 17 zł za trzygodzinny bilet upoważniający do korzystania z atrakcji strefy rekreacyjnej oraz, z basenu sportowego – wyjaśniła Danuta Kaźmierczak z Działu Marketingu w Parku Wodnym Koszalin. Oferta ważna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 22:00. Opłata za przedłużenie czasu pobytu ponad limit biletu, za zmianę strefy na droższą bądź, za skorzystanie z dodatkowych usług, rozliczana będzie przy kasie wyjściowej, zgodnie z aktualnym cennikiem. Warto pamiętać, że oferta nie obowiązuje w święta i dni ustawowo wolne od pracy.

Spragnieni relaksu, aktywności fizycznej i świetnej zabawy studenci, będą mogli korzystać m.in. z sześciu basenów, z których dwa umiejscowione są na zewnątrz obiektu, leżanek basenowych, sztucznej rzeki, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów, zjeżdżalni wodnych oraz basenu sportowego. Oferta Aqua Student to gwarancja dobrej zabawy i relaksu, która doskonale sprawdzi się, zarówno przed pójściem na uczelnię, jak i po intensywnym dniu na niej.

Nowa promocja, to nie wszystko. W październiku, na korzystających z atrakcji Parku Wodnego Koszalin czekają również inne promocje: Rodzinny październik, czyli bilet rodzinny 2 +1, upoważniający do 3-godzinnego dostępu do strefy rekreacji aquaparku w cenie 45 zł oraz Senior Relax, 55+,  który daje możliwość skorzystania ze wszystkich stref (rekreacyjnej, sportowej i saun) aquaparku w cenie 18 zł. Wszystkie informacje, na temat nowych ofert znajdują się na stronie internetowej Parku Wodnego Koszalin.

* * *
Autor tekstu: MAGDALENA MATUSIK / ADVENTURE MEDIA
Fotografie: Park Wodny Koszalin
* * *

Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu, który do użytku został oddany 30 lipca 2015 r. Obiekt, wyposażony w szereg atrakcji wodnych, strefę saun, dwie siłownie,  zewnętrzny plac zabaw i część gastronomiczną, mieści się w Koszalinie, przy ul. Rolnej 14. Administratorem obiektu jest Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.

W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są na zewnątrz, a jeden czynny jest przez cały rok. Park posiada sześć zjeżdżalni, najdłuższa z nich, Anakonda, ma aż 176 m długości. W wewnętrznej strefie rekreacji znajdziemy m. in. baseny: sportowy, do nauki pływania, dla dzieci, a także rwącą rzekę, sztuczną falę i wiele innych atrakcji. W części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz zjeżdżalni wodnych. Strefa saun to szczególne miejsce w aquaparku, bogata różnorodność saun i łaźni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestorem jest Miasto Koszalin. Budowa Parku Wodnego Koszalin dofinansowana została z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Programu Regionalnego Narodowa Strategia Spójności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 + dziesięć =