Oferta Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego GOSiR Gniezno

iplywamy 09:19

Oferta Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego GOSiR Gniezno

 Oferta Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego GOSiR Gniezno

Zapraszamy do skorzystania z oferty Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego GOSiR

Kompleks Rekreacyjno-Sportowy GOSiR zaprasza po przerwie technologicznej do odwiedzenia swojej siedziby i skorzystania z nowej oferty programowej.

W dniach od 22 do 30 września zapraszamy do skorzystania ze specjalnej promocji na basenie. Tylko w tych dniach obowiązują bilety bez dopłat, tzn. każdy kto zakupi bilet jednogodzinny będzie na naszym basenie mógł „siedzieć do woli, aż go głowa nie rozboli”.

Dzień 30 września to Dzień Chłopaka – tylko tego dnia każdy z panów będzie mógł skorzystać z naszego basenu zakupując bilet z 50% zniżką. Cena dotyczy godzinnego pobytu na basenie. Przedłużenie pobytu według obowiązującego cennika.

Od dnia 2 października wznawiamy zajęcia z aqua aerobiku.

Wszystkich chętnych zapraszamy na zajęcia w :

– poniedziałki godz. 19.00

– wtorki godz. 20.00

– środy godz. 19.00 i godz.20.00

– czwartki godz. 19.00

Szczegółowych informacji udzielają instruktorki:

Ania 728 718 254, Paulina 604 522 261

Ruszamy również z jesiennymi kursami nauki pływania. Będą to kursy podstawowej nauki pływania, oraz doskonalenia posiadanych umiejętności, a także kursy dla małych dzieci w wieku 3-5 lat.

Kursy podstaw i doskonalenia nauki pływania ruszają w dniach 7 i 8 października. Kursy dla małych dzieci zaczynają się od 9 października.

Informacji o kursach udzielają i zapisy przyjmują pracownicy szatni basenowej

telefon /61/ 424 86 04.

Oferta Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego GOSiR Gniezno

Na terenie Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego działa Profesjonalna Szkoła Tańca Malevo Dance Studio. Szkoła w swojej ofercie proponuje zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych solo lub w parach.Dla dzieci będą to zajęcia z baletu i rytmiki z elementami akrobatyki prowadzone m.in. przy drążku baletowym oraz muzyce na żywo – pianino/keyboard z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych. Umuzykalnienie z nauką śpiewu, zajęcia prowadzone z wykorzystaniem instrumentów: pianino/keyboard, skrzypce, gitara, ukulele, instrumentarium orffa, oraz BUM BUM RURKI.W akademii tańca dzieci naucza się tańca towarzyskiego i użytkowego, oraz latino.

Oferta Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego GOSiR Gniezno                                                                                                                                                                           Dzieci ze szczególnymi zdolnościami i zamiłowaniem do tańca znajdą w Malevo Dance Studio bardzo dobre warunki do rozwijania swoich umiejętności w postaci fachowej opieki i bezpośredniego dostępu do wiedzy tanecznej, która w przyszłości może stworzyć mistrza. Dla Dorosłych szkoła proponuje : taniec towarzyski, taniec użytkowy i weselny, latino solo, salsę, oraz bachata sensual i Dominikana.

Oferta Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego GOSiR Gniezno

Zapraszamy również do działającego przy basenie Ośrodka Sportu GTT DIAMENT, który oferuje możliwość skorzystania z siłowni, spinningu, saunarium, treningów personalnych, diet i masaży. Przypominamy o zmianach godzin funkcjonowania ośrodka . Od poniedziałku do piątku funkcjonuje w godzinach 8.00 – 21.30, a w soboty w godzinach 8.00 – 16.00.

Saunarium natomiast czynne jest w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 15.00 -21.00, we wtorki i czwartki w godzinach 11.00 – 21.00, a w soboty 11.00 – 15.30.

Jesień to dobra pora, aby zadbać o swoją kondycję. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy !

Źródło: GOSiR Gniezno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + 12 =