Półkolonie w Poznaniu: dwie opcje do wyboru!

iplywamy 08:02

Półkolonie w Poznaniu: dwie opcje do wyboru!

Półkolonie w Poznaniu: dwie opcje do wyboru!

Półkolonie w Poznaniu: dwie opcje do wyboru!

Termy Maltańskie i okolice Malty albo Ośrodek Przywodny „Rataje” – tego lata dzieciaki w wieku od 6 do 12 lat mają do wyboru dwie świetne lokalizacje na wymarzone półkolonie. I w jednym, i w drugim miejscu czeka ich 5 dni świetnej zabawy.

Szkoła Pływania Fregata Swimming od kilku lat organizuje letni i zimowy wypoczynek dzieciom i młodzieży na terenie Poznania. W plebiscycie portalu naszemiasto.pl nasza tegoroczna zimowa propozycja zwyciężyła w głosowaniu na najlepsze ferie w mieście. Z tym większą satysfakcją i zaangażowaniem organizujemy letnie półkolonie, zwłaszcza, że w tym roku robimy to w dwóch wyjątkowych miejscach na mapie Poznania.

Pierwsza propozycja to Termy Maltańskie. Nauka lub doskonalenie pływania, zabawa w aquaparku, park linowy, ZOO, ognisko, wycieczka rowerowa – to tylko część atrakcji jakie czekają dzieci, które będą uczestniczyć w naszych półkoloniach.

Druga propozycja to Ośrodek Przywodny „Rataje”. Tam w programie m.in. bowling na profesjonalnym torze, siatkówka, tenis, rolki, kino za kulisami, czy warsztaty artystyczne.

Półkolonie zarówno na Termach jak i na Ratajach odbywać się będą pod nadzorem Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Zapewniamy wyżywienie w postaci dwudaniowego obiadu oraz napoje, ubezpieczenie NW i opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej i instruktorskiej.

Cena: 299 zł

Szczegóły dotyczące półkolonii na stronach internetowych Fregaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 − pięć =