Polskie Parki Rozrywki – zgłoszenia do edycji 2015

iplywamy 10:36

Polskie Parki Rozrywki – zgłoszenia do edycji 2015

Polskie Parki Rozrywki - zgłoszenia do edycji 2015

Szanowni Państwo,

Miło nam podać do wiadomości, że jak zawsze w pierwszy dzień wiosny – 21 marca 2015 r. ukaże się kolejna edycja cyklicznego przewodnika-informatora „Polskie Parki Rozrywki”.

Informator realizowany jest we współpracy z portalem internetowym iplywamy.pl i w porozumieniu z Regionalnymi Organizacjami Turystycznymi, jako kontynuacja serii wydawnictw promujących polskie miejsca turystyki, sportu i zdrowia. Prezentacje poszczególnych parków wodnych, zgrupowanych według regionów, poprzedzone są każdorazowo informacjami o miejscowościach, na terenie których się znajdują.

Wydawnictwo dystrybuowane jest za pośrednictwem Regionalnych Organizacji Turystycznych podczas największych targów i imprez turystycznych oraz w punktach IT na terenie całego kraju. Informator w wersji elektronicznej dostępny jest również w formie bezpłatnego e-booka na portalu internetowym iplywamy.pl.

Zapraszamy do umieszczenia szerszej prezentacji Państwa obiektów w Informatorze na rok 2015.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 25 stycznia 2015 r.

Prosimy o zwrotną, wiążącą informację o podjętej przez Państwo decyzji.

Zbigniew Franczukowski
Prezes „Press-Forum”
tel. 601-166-545

„Press-Forum” od 2000 roku jest wydawcą szeregu publikacji promujących zdrowy tryb życia, odnowę biologiczną i polskie miejsca zdrowia. Współpracujemy z: Polską Organizacją Turystyczną, Izbą Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego, Stowarzyszeniem Unia Uzdrowisk Polskich, Stowarzyszeniem Gmin Uzdrowiskowych RP, Izbą Gospodarczą „Uzdrowiska Polskie”, Krajową Izbą Gospodarczą „Przemysł Rozlewniczy”, Narodowym Funduszem Zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − 8 =