Rekord frekwencji w Parku Wodnym Koszalin

iplywamy 09:24

Rekord frekwencji w Parku Wodnym Koszalin

Rekord frekwencji w Parku Wodnym Koszalin

Tydzień po pierwszych urodzinach Parku Wodnego Koszalin, padł rekord frekwencji! Tylko w piątek, 5 sierpnia, koszaliński aquapark odwiedziło niemal 3 000 osób.

 Rekord frekwencji w Parku Wodnym Koszalin

W piątek, 5 sierpnia, tłumy odwiedzających przybyły do Parku Wodnego Koszalin, aby skorzystać z jego atrakcji, zrelaksować się i spędzić miło czas. Tego dnia padł rekord. Koszaliński aquapark odwiedziło niemal 3000 osób.

Dokładnie tydzień wcześniej Park Wodny Koszalin obchodził swoje pierwsze urodziny. – Taki wynik stanowi potwierdzenie, że Park Wodny Koszalin to obiekt, na który w naszym mieście jest zapotrzebowanie, zarówno ze strony mieszkańców Koszalina jak i turystów. To świadczy też o tym, że nasz aquapark ma potencjał. Stanowi wyjątkową wizytówkę dla miasta. Tydzień wcześniej obchodziliśmy pierwsze urodziny obiektu i piątkowy wynik cieszy nas tym bardziej. Staramy się jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów i jednocześnie realizować misję, czyli propagować zdrowy i aktywny tryb życia. – powiedziała Monika Tkaczyk, Prezes Zarządu Obiektów Sportowych Sp. z o.o..

Park Wodny Koszalin oferuje atrakcje dla osób w każdym wieku i kondycji: m.in. basen sportowy, rekreacyjny z kilkoma zjeżdżalniami, rwącą rzeką, sztuczną falą, baseny zewnętrzne, brodziki dla dzieci, jak i bogato wyposażoną strefę SPA.

* * *
Autor tekstu: MAGDALENA MATUSIK / ADVENTURE MEDIA

Zdjęcie: Archiwum Park Wodny Koszalin

* * *
Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu, który do użytku został oddany 30 lipca 2015 r. Obiekt, wyposażony w szereg atrakcji wodnych, strefę saun, dwie siłownie, zewnętrzny plac zabaw i część gastronomiczną, mieści się w Koszalinie, przy ul. Rolnej 14. Administratorem obiektu jest Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.

W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są na zewnątrz, a jeden czynny jest przez cały rok. Park posiada sześć zjeżdżalni, najdłuższa z nich, Anakonda, ma aż 176 m długości. W wewnętrznej strefie rekreacji znajdziemy m. in. baseny: sportowy, do nauki pływania, dla dzieci, a także rwącą rzekę, sztuczną falę i wiele innych atrakcji. W części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz zjeżdżalni wodnych. Strefa saun to szczególne miejsce w aquaparku, bogata różnorodność saun i łaźni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestorem jest Miasto Koszalin. Budowa Parku Wodnego Koszalin dofinansowana została z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Programu Regionalnego Narodowa Strategia Spójności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − 18 =