Rodzinne saunowanie w Parku Wodnym Koszalin

iplywamy 12:52

Rodzinne saunowanie w Parku Wodnym Koszalin

Park Wodny Koszalin Rodzinne Saunowanie

Rodzinne saunowanie w Parku Wodnym Koszalin

Rodzinne saunowanie to kolejna nowość, jaką od najbliższej soboty tj. 24 lutego do oferty Saunarium wprowadzi Park Wodny Koszalin.

– Rodzinne saunowanie w czasie ferii zimowych cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii od odwiedzających w tym okresie nasze Saunarium rodziców z dziećmi, dlatego postanowiliśmy wprowadzić kolejną nowość do naszej oferty – mówi Monika Tkaczyk Prezes Zarządu Obiektów Sportowych Sp. z o.o. W każdą ostatnią sobotę miesiąca od godziny 11:00 do 12:00 serdecznie zapraszamy rodziców lub opiekunów wraz z dziećmi powyżej 5 roku życia na specjalne rodzinne pobyty w strefie saun. Dla najmłodszych i ich opiekunów mamy również niespodziankę w postaci specjalnego rytuału saunowego – dodaje Monika Tkaczyk Prezes Zarządu Obiektów Sportowych Sp. z o.o.

Ważna informacja jest taka, że z oferty nie może skorzystać klient zewnętrzny. Jest to atrakcja dodatkowa dla osób, które posiadają już dostęp do strefy rekreacji, a chciałyby skorzystać ze swoimi dziećmi z dobroczynnego działania saun i łaźni. Bilet można będzie zakupić bezpośrednio w recepcji saunarium w każdą ostatnią sobotę miesiąca. Pobyt w strefie saun w ramach Rodzinnego saunowania do godz. 12.00. Cena biletu: 10 zł/os.

Rodzinne saunowanie w Parku Wodnym Koszalin

WAŻNE INFORMACJE:

Z oferty mogą korzystać wyłącznie osoby dorosłe wraz z dziećmi powyżej 5 roku życia. Dopłata 10 zł dotyczy opiekunów którzy wcześniej zakupili bilet/karnet z dostępem do strefy rekreacji i dzieci poniżej 16 roku życia. Sprzedaż biletu prowadzona jest w recepcji saunarium.
Szczegółowe informacje pod nr. tel: 94 721 60 06

Źródło: materiały prasowe Park Wodny Koszalin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 − sześć =